Dolar
8,6324
Euro
10,1292
GRAM ALTIN
492,62
BIST
1.386
Konya
parçalı az bulutlu
19°C
Yeni Meram

Konya'da öldürülen Büyükşen çiftinin cinayetinde son durum! Oğulları Osman Büyükşen sinir krizi geçirdi, milyonları ağlattı

3 Eylül 2018 tarihinde Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi'ndeki evlerinde kar maskeli bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülen Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin katili ya da katilleri hala bulunamadı. Müge Anlı canlı yayınında anne ve babasının katilini arayan Osman Büyükşen sinir krizi geçirdi. Başta Müge Anlı olmak üzere hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler hüngür hüngür ağladı.

A+
A-
23.06.2021 12:57
23.06.2021 13:31
0
1657
ABONE OL

Kamuoyunca mehir cinayeti olarak yer eden olayla ilgili gelişmeler merak ediliyor. Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi'ndeki evlerinde kar maskeli bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülen Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin katil zanlısı her yerde aranıyor.

MİLYONLARI AĞLATTI

ATV'nin sevilerek izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te günlerdir konuşulan Büyükşen çiftinin cinayetinde oğul Osman Büyükşen'in konuşması herkesi ağlattı. Müge Anlı'nın da duygulandığı görüldü.

Osman Büyükşen "Babamın kanı yerde kaldı" diyerek çileden çıktı. Savcının da kendisi ile ilgilenmediğini anlatan Osman Büyükşen'in konuşması herkese gözyaşı döktürdü.

Karakolda kendisine raporların jandarma tarafından yüzüne fırlatıldığını dile getiren Osman Büyükşen yeter artık diyerek tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı'na seslenen Osman Büyükşen görevini yerine getirmediğini düşündüğü kamu görevlilerini şikayet ederken cinayetin çözülmesi için özel ekip kurulmasını istedi. Osman Büyükşen'i Müge Anlı teselli etti.

BÜŞRA NE SAKLIYOR?

Anne ve babasının ölümüne rağmen çelişkili ifadeleriyle olayın başından bu yana tüm şüphelerin hedefinde olan Büşra Büyükşen yengesi Betül'ü suçladı.

Yengesinin bir yasak ilişkisi olabileceğini, anne veya babasının bunu gördüğünü bu yüzden öldürülmüş olabileceğini söyledi.


OLAYIN SEYRİNİ DEĞİŞTİREN TANIK

Müge Anlı 23 Haziran canlı yayına, Büyükşen çiftinin cenazesinde Betül ve Büşra'nın bir konuşmasına tanıklık ettiğini söyleyen akrabanın söyledikleri damga vurdu.

Onları gizli gizli dinlediğini söyleyen tanık Büşra Büyükşen'in 'Sildin mi? Bitti mi?' dediğini Betül Büyükşen'in 'Sus! Herkes duyacak' dediğini duyduğunu söyledi.


Daha sonra kendisini fark ettiklerini söyleyen tanık, cenaze boyunca Betül ve Büşra'nın gözlerini kendisinden ayırmadığını söyledi.


Cenazeden aylar sonra Uğur Büyükşen'e rastladıklarını söyleyen tanık olayın seyrini sorduklarına ise Uğur Büyükşen'in çok rahat olduğunu belirtti.


'Hiç de babası ölmüş gibi değil' diyen tanık gülerek 'bir gelişme yok ya!' dediğini söyledi.


YASAK AŞK CİNAYETİ Mİ?

Müge Anlı'da çevrede konuşulan bir dedikodu da ortaya çıktı.

İddialara göre vefat eden Metin Büyükşen ve gelin Betül Büyükşen'in telefonları aynıydı. Metin Büyükşen, Betül Büyükşen'in yasak aşkıyla mesajlarını gördü. Necla ve Metin Büyükşen, Betül'ün yasak aşkı yüzünden öldürüldü iddialarının köyde bilindiği de ortaya çıktı.


'BENİM ALNIM AÇIK, BÜŞRA ÖNCE KENDİNE BAKSIN'

Canlı yayına bağlanan Betül Büyükşen, Büşra'yı suçladı. Betül Büyükşen 'O her gün ilahi okuyor ama yediği haltarı herkes biliyor. Benim alnım açık, Büşra kendien baksın' dedi.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.