YAZARLAR

Basın dünyasının koca çınarı 71. yaşında…
Her daim tarafsız ve doğruları yazma adına çalışmalar sarf eden, halkın sesi olan gazetemiz, yeni yaşında artık daha çalışkan ve enerji dolu.
Sadece yerel olarak değil dünya ve Türkiye çapında yaklaşımlar sunan gazetemiz, basın hayatında birçok yenilik ve hizmete imza attı. Bu hizmetlerin bir çoğunda Bahçıvan grubunun da izlerini unutmamak gerekmektedir. Bir nesil olarak basın hayatına emekleri geçti.
Geçen sene ise Yeni Meram ailesinin başına Ömer Sarıkulak Bey geçti. Ömer Bey ile yeni bir hız ve potansiyel yakalayan gazetemizde başta Genel Müdürümüz Mehmet Hançerli Bey ve Genel Yayın Yönetmenimiz Muhammet Gümüş Bey’in çalışmaları yadsınamaz.
Özgür ve tarafsız basın ilkeleri ile her daim adımlar atmaya çalışan gazetemiz güncel, doğru ve etik haberlerin ardından gitmiştir ve gidecektir.
Bu güçlü çınar sadece Türkiye basın kuruluşlarına değil bir çok Avrupa basın kuruluşuna da devamlılığı ile örnek olmuştur.
Zaman ve mekan fark etmeksizin, salgın veya doğal afet demeden çalışan her basın görevlisi gibi bizim ekip arkadaşlarımız da senelerdir üzerine düşen görevleri sonuna kadar yerine getirmiştir.
Buradan, yeni atılım fırsatları sunan Sayın Ömer Sarıkulak Bey’e ve Mehmet Hançerli Bey’e de teşekkürlerimi sunarım. Yeni Meram, Konya basını için farklı bir renk ve soluktur.
Nice 71’lere ulaşmak ve buluşmak niyeti ile yeni yaşımıza girdik. Ülkemize, vatandaşlarımıza ve basın dünyamıza hayırlı uğurlu olsun.
Bismillah…
Sevgi ve saygı ile…

> Yeni Meram >Yazarlar > KOCA ÇINAR
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.