YAZARLAR

 

Son günlerde gündeme idam tartışmaları geldi..

Biz bunu yıllarca yazdık ve her platformda da söyledik..

Bu memleket idamsız düzelmez..

Fakat kendine “Aydın” diye bir şekil vermiş bazıları buna hep karşı çıktılar. Ancak bakın geçte olsa şimdi dediğime geldiler..

Lafı uzatmayalım. Paçana bulaşan pisliği temizler misin, yoksa o pislikle mi gezersin..

Vatan haini, hırsız, tecavüz sapığı ve devleti soyan bu memleketin paçasına bulaşan pisliktir ve sende bu pisliği temizleyecek ortadan kaldıracaksın. Bu kadar basit..

Mesela 15 Temmuz olayı yaşandı bu ülkede. Birileri aklınca darbe yapıp memleketin dibine bombayı koyacaklardı. Adeta yediği kaba pisleyen bu nankör vatan hainlerini, devleti soymaya kalkanları, tecavüz sapıklarını ve hırsızı sallandıracaksın..

Sallandıracaksın ki pislik temizlenmiş olacak ve sende refah içinde rahat tertemiz yaşayacaksın..

Fakat yıllardır bunu bir türlü gerçekleştirememiş, içimizdeki pisliklerle yaşayıp durmuşuz..

Akşam haberleri televizyonlarda dinlersiniz. Allah aşkına söyle bir tane güzel haber var mı? Gazetelerin özellikle 3’ncü sayfa haberlerine bak. Ya tecavüz, ya hırsızlık, ya gasp, ya cinayet, ya da bıçaklama haberlerinden başka bir tane haber bulamazsın..

İş iyice çığırından çıktı ve buna acilen bir çözüm bulunmalı. Bunun çözümü de yıllardır söylediğim idamdır..

Kimsenin vebalini almamak açısından çok iyi muhakeme ile gerçek suçlunun tespitinin yapılıp idamın acilen gelmesi gerekmektedir..

Başta da söyledim. Lafı uzatmanın anlamı yok. Bu memleketi düzeltmenin tek çaresi idamdır. İdamla ilgili yapılacak düzenlemeye tartışmasız destek vereceğimi belirtiyor, hatta gönüllü cellat bile olacağımı açıklıyorum..

 

 

> Yeni Meram >Yazarlar > İşte ülke refahı için tek çare..
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.