YAZARLAR

Zaman hızlandı.  Kaderin kalemi tarihi yeniden yazmaya başladı.  Yüz yıl önce kardeş pınarları bölüp parça parça dağıtan emperyalist şeytanın oyunu yüz yıl sonra bozuluyor.  Bu, bu kadar önemli bir hamledir. 

Harekat başarıya ulaştığı anda bizzat anti siyonist Yahudiler siyonist İsrail rejimini tarihin çöplüğüne göndereceklerdir. 

Bu kimileri için hayal ötesi bir abartı olabilir.  Ama ben iddia ediyorum.  Bu harekat başarıya ulaşacak ve siyonist İsrail rejimi tarihin çöplüğüne gidecektir. 

Bu İsrail devletinin ortadan kalkması değil siyonist rejiminin yıkılması demektir.
Harekât karşısındaki namert feryat figan  korosuna bakarsanız söylemeye çalıştığım şeyin izlerini rahatlıkla bulursunuz.

Siyonistler neredeyse yüzyıldır dindaş olduğu yahudiler de dahil olmak üzere insanlığa kan ve göz yaşından başka bir şey veremedi. Arz-i mev’ud  hayali ile bütün bir coğrafyayı kan deryasına çevirdi. Yıllardır bölgeye olan ilgisi açıkça Arz-i mev’ud hayalinin gerçekleşmesi içindir. O nedenle fitne tohumları ekti. O nedenle düşmanlığı kışkırttı. Kin, nefret, öfke her türlü alçaklık bunun içindi.

Kürtlerin  canı,  Kürtlerin özgürlüğü onların  umurunda mı sanıyorsunuz.

Amerika’nın bölgede bu denli bulunmasının İsrail hedeflerini gerçekleştirmek dışında hiç bir stratejik gerekçesi yoktur.

Amerikan halkı da yıllardır bu ağır bedele katlanmak zorunda kaldı.

ABD Başkanı Trump bu gerçeği itiraf ediyor aslında. 

Harekât başarıya ulaştığı anda yeni bir ABD ile karşılaşacağız. Bütün Ortadoğu politikasını İsrail’e angaje etmiş bir Amerika olmayacak.

Yeri gelmişken bir kaç kelime  Suudi rejimine söylememiz gerekiyor. 

Bence bu habis hanedan Allah’ın müminler için ibadete tahsis ettiği kutsal mekanların işgalcisidir ve bu zaviyeden siyonist rejimden bir farkları yoktur.

Golan tepelerini işgal ve ilhak eden siyonist rejime gık diyemeyen gerici Arap rejimleri Barış Pınarı harekatı nedeniyle bize efelenmeye kalkıyorlar. 

Sıfatınıza tüküreyim. 

Yuh size.

Kim ne derse desin.  Bu kadim coğrafyada tarih yeniden yazılıyor.  Ve tarih iblisten intikamını alıyor.

SOSYAL MEDYAYA DİKKAT

Sosyal medya Amerikan istihbaratı tarafından yönetilen bir linç alanıdır. Küresel oyunlara karşı olanlar kendilerini özgür zannettikleri bu ‘meydan’da linç edilirler, herkesin birbirine küfretmesi sağlanır. Fikri olan cahiller öne çıkarılır.

Sosyal medya kullanıcıları olarak çok dikkatli olmak zorunda olduğumuz anlaşılıyor diye düşünüyorum.

BİR SEVİNDİRİCİ HABER

Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, Merkez Bankası rezervleri içerisinde yer alan ve daha önce ABD, İsviçre ve İngiltere’de tutulan 350 ton altının yüzde 95’ini (332.5 ton) Türkiye’ye getirdiklerini bildirdi. Merkez Bankası’nın taşıma operasyonunun sınır dışı harekât öncesinde yapılması dikkat çekti.

> Yeni Meram >Yazarlar > KADERİN KALEMİ
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.