Torku Jelifest

Zade’den bir ilk daha

  • Giriş Tarihi: 1.03.2016 16:12
  • Güncelleme Tarihi: 18:36
Zade’den bir ilk daha

Türkiye’nin en önemli yağ üreticilerinden biri olan Helvacızade AŞ, bir ilke daha imza attı. Marketten eve yağ taşıma derdine son veren Helvacızade, Türkiye’nin ilk ve tek online yağ marketi olan www.yagsepetim.com sitesini hayata geçirdi.

Mutlu Akü

Türkiye’nin en önemli yağ üreticilerinden biri olan Helvacızade AŞ, bir ilke daha imza attı. Marketten eve yağ taşıma derdine son veren Helvacızade, Türkiye’nin ilk ve tek online yağ marketi olan www.yagsepetim.com sitesini hayata geçirdi.

Konya’nın en büyük firmalarından olan ve Türkiye’nin en önemli yağ üreticileri arasında bulunan Helvacızade AŞ, bir ilki daha hayata geçirdi. Yeniliklerin öncüsü olan Helvacızade, Türkiye’nin ilk ve tek online yağ marketi olan www.yagsepetim.com alışveriş sitesini hayata geçirdi. Tüketiciler, www.yagsepetim.com adresine girerek, markete gitmeden bir ‘tık’ ile istedikleri yağı alabilecekler. Müşteriler www.yagsepetim.com adresine girerek, Ayçiçek Yağı, Zeytin Yağı, Mısır Yağı, Kanola Yağı, Aromalı Zeytinyağı, Organik Yağ Çeşitleri ile Endüstriyel Yağlara ulaşabilecekler.

 

Helvacızade A.Ş

1888yılında gıda ticareti ile faaliyete başlayan Helvacızade A.Ş tüketiciye kaliteli ürünler sunmak hedefiyle,1989 yılında temelini atmış ve 1991 yılı Ekim ayında faaliyete geçmiştir.102.000 m2 açık, 42.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu ve ‘Ayçiçek yağı, mısır yağı, zeytin yağı, kanola yağı, fındık yağı, fıstık yağı, pamuk yağı ve bitkisel karışım yağlar’ gibi tüm bitkisel yağları rafine edebilecek kapasitedeki tesislerinde Ayçiçek yağı üretimine başlamıştır.Dünyanın en ileri teknolojisi kullanılarak üretimi yapılan bu tesisler, Tüekiyenin kalitesi ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi ile tescil edilen ilk bitkisel yağ tesisi ünvanını taşımaktadır.

Zade Bitkisel Yağ Rafinasyon Tesisleri, teknoloji seçiminden uygulama aşamasına kadar dünyaca ünlü danışman firmaların desteğini alarak kuruldu.Teknolojiyi belirleme safhasında dünyanın en ileri sistemleri araştırıldı, incelendi ve seçildi.Üretimde kullanılan makineler, Belçika ve isveç gibi sektörde öncü olan ülkelerden alımış, bunun yanında Almanya, Hollanda ve Japonya ürünü ekipmanlarla desteklenmiştir.

Zade Bitkisel Yağ Rafinasyon Tesislerinde her şey, kusursuz, mükkemmel bir ürünün üretimini hedef almaktadır.Üretim süreci, aynı üst kaliteyi sürekli olarak üretebilecek, insan hatasından bağımsız, PLC Otomasyon sistemlerinin kontrolündedir.Üretimde uygulanan en ileri donanım teknoloji, mühendisinden çalışanların her birine kadar, her kademede görev alanların kalite konusundaki bilgi ve inancıyla desteklenmektedir.

Zade Bitkisel Yağ Rafinasyon Tesislerinde, sürekli kontrol altında tutulan kalite sistemin güvenilirliğinin bir işaretidir.Yağ; hammadde girişinden nihai ürüne kadar her aşamada kontrol edilir ve bilgisayar sistemleri kontrolünde el değmeden paketlenir.

Zade, Türkiye’de ISO 22000:2055, TS EN ISO 14001, TS EN ISO/IEC 17025, OHSAS 18001, BRC FOOD, TES EN ISO 9001:2000, TS ISO 10002, TS EN 16001 Kalite Yönetim Belgelerine Helal, Kosher, Avrupa Birliği, ABD ve Organik Tarım Kanununa uygun üretim sertifikasına sahip ilk ve tek yağ üretim tesisidir.

Helvacızade A.Ş, Zade, Zade Natural, Zade Organik, Zade Vital, Miksvit, Soyalin, Zade Catering ve Miskvit Catering markaları ile kalite konusunda öncü olmakta, satış sonrası hizmetlerde de daima tüketicinin yanında bulunmaktadır.Kapasitesi yaklaşık 130.000 tona çıkarılan tesislerimiz ile bugün olduğu gibi, gelecekte de kalitenin öneminin bilinciyle, kaliteden taviz vermeden daha geniş bir tüketici kitlesine ulaşacaktır.Ürünlerimiz dünyaca ünlü bir çok uzmanın ve sektördeki diğer üreticilerin takdir ettiği bir yağ olarak tükecilerimize sunulmuştur.> Yeni Meram >Güncel > Zade’den bir ilk daha
HABER YORUMLARI