kapat
Ruşeym Torku

Yörükler Derneği MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 13.05.2013 10:11
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Yörükler Derneği MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

Konya Yörükleri Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerinden bir grup Konya MÜSİAD başkanlığına seçilen Dr. Lütfi Şimşek’i ve MÜSİAD yönetim kurulu üyeliğine seçilen Yörük İl Beyi Tuncay Özkan’ı tebrik etmek için MÜSİAD Konya Şubesini ziyare

Konya Yörükleri Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz Konya’nın kalkınmasında öncülük görevi yapan, Konya ekonomisinin motoru konumunda olan MÜSİAD başkanlığına seçilen Dr Lütfi Şimşek’e Konyalı Yörüklerin selamını getirdiğini söyleyerek görevinin hayırlı olmasını temenni etti. Dernek Başkanı Yusuf Yılmaz, Yörük İl Beyi Tuncay Özkan’ın da MÜSİAD yönetim kuruluna seçilmesinden dolayı Yörüklerin gurur duyduğunu belirtti. Derneklerinin amaçları ve faaliyetleri hakkında kısaca bilgi verdi. Konya Yörükleri Derneğinin eğitime verdiği önemi vurguladı.

MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Lütfi Şimşek ise ziyaretlerinden dolayı Konya Yörükleri Derneğine teşekkür etti. Bu ziyaretin kendilerine güç katacağını belirterek Konya ekonomisinin öncüsü olmaya devam edeceklerini ve Konya ekonomisinin yakalamış olduğu ivmeyi daha da hızlandırma gayreti içinde olduklarını söyledi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Yörükler Derneği MÜSİAD’ı Ziyaret Etti
HABER YORUMLARI