Ruşeym Torku

YILET, Yeni Şubesini Açtı

  • Giriş Tarihi: 1.07.2013 10:15
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
YILET, Yeni Şubesini Açtı

Konya’nın güvenilir markaları arasında yer alan YILET Et ve Et ürünleri, Havzan’da yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

YILET Et ve Et Ürünleri Gıda Nakliyat Tarım ve Hayvancılık Tic. Ltd. Şti. yeni şubesini Havzan’da açtı. YILET Grup Genel Müdürü Sait Büyükırmak, Havzan’da açılan Et Market’in yanı sıra üç merkez ilçede de et marketler açacaklarını söyledi. 29 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen açılışta Konya Milletvekillerinin yanı sıra Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun başta olmak üzere Konya’nın önde gelen isimleri katıldı. YILET Grup Genel Müdürü Sait Büyükırmak, yaptığı açıklamada YILET Grup olarak tüketicilerin beklentilerini, modern teknoloji ile kalite ve fiyat dengesini gözeterek karşılamak hedefi doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi.

Amaçlarının “Çiftlikten-Çatala” güvenilir ve sağlıklı ürünü tüketiciyle buluşturmak olduğunu ifade eden YILET Grup Genel Müdürü Sait Büyükırmak, “Et marketler zincirini devam ettirerek halkımıza ete dair ne varsa en hesaplısını ve en kalitesini sunmayı istiyoruz. Konya’da üç merkez ilçemizde et marketler açmış olacağız. Et ve et ürünlerinin tedarikinin adresi YILET olacaktır. Bunun bilinç ve sorumluluk sahibi olarak planlı büyümenin hedefleri doğrultusunda değerli Konyalı hemşerilerimize sunmayı arzuluyoruz” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > YILET, Yeni Şubesini Açtı
HABER YORUMLARI