Ruşeym Torku

Yıldız, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  • Giriş Tarihi: 23.07.2013 16:22
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Yıldız, Son Yolculuğuna Uğurlandı

2 Temmuz 2013 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybeden 44 yaşındaki Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı.

Why Note!?

Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız için Parsana Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Tahir Akgemci, Prof. Dr. Mustafa Şahin, Prof. Dr. Mehmet Musa Özcan, mesai arkadaşları, öğretim üyeleri, öğrencileri ve yakınları katıldı. Ardından sevenlerinin omzunda son yolculuğuna uğurlanan Yıldız, dualar eşliğinde Musalla Mezarlığı’na defnedildi.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, merhum Yıldız için taziye mesajı yayınladı. Rektör Gökbel, “Geçirdiği elim bir trafik kazası nedeniyle bir süredir tedavi gören İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyelerimizden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız’ın vefat haberini teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Değerli Öğretim Üyemize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz eder, ailesi ve tüm yakınlarına başsağlığı dilerim” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Yıldız, Son Yolculuğuna Uğurlandı
HABER YORUMLARI