Torku Jelifest

WhatsApp Sesli Arama Özelliği iPhone’a Geldi

  • Giriş Tarihi: 22.04.2015 16:35
  • Güncelleme Tarihi: 16:48
WhatsApp Sesli Arama Özelliği iPhone’a Geldi

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp sesli arama özelliğini iOS platformuna da getirdi.

Geçtiğimiz haftalarda Android işletim sistemine sahip kullanıcılarının uygulama üzerinden ücretsiz arama yapmalarına imkan veren WhatsApp, bu özelliğin iPhone’larda da kullanıma sundu.

WhatsApp‘ın App Store‘da bulunan uygulaması güncellenerek hem sesliarama özelliğine hem de farklı medya uygulamalarından çıkmadan direkt olarak fotoğraf veya video gönderme özelliğine kavuştu. Arkadaşlarınızı WhatsApp üzerinden sesli aramak için uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp güncellemesi  ile birlikte gelen yenilikler arasında dikkat çeken tek özellik arama özelliği değil. 2.12.1 sürümüyle birlikte WhatsApp üzerinden fotoğraf ve video gönderme işlemleri artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Telefonunuzda bulunan farklı medya uygulamalarından çıkmadan Whatsapp üzerinden kolaylıkla medya gönderimi yapabileceğiniz yeni sürümde, hızlandırma çalışmaları da yapılmış durumda. Eğer halen iphone’larınızın Whatsapp uygulmasını güncellemediyseniz buradan güncelleyebilir ve Whatsapp 2.12.1 sürümüne sahip olabilirsiniz.> Yeni Meram >Teknoloji > WhatsApp Sesli Arama Özelliği iPhone’a Geldi
HABER YORUMLARI