Torku Jelifest

Whatsapp neden çalışmıyor? – 4 Kasım Whatsapp sorunu!

  • Giriş Tarihi: 4.11.2016 11:34
  • Güncelleme Tarihi: 11:34
Whatsapp neden çalışmıyor? – 4 Kasım Whatsapp sorunu!

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp kullananlar dün geceden itibaren erişim sıkıntısı ve yavaşlık sorunu yaşıyor. Whatsapp yavaşlığı ve erişim ile ilgili Sosyal medya sitelerine girebilen kişiler arasında en çok konuşulanlar arasına giren "Whatsapp neden çalışmıyor" sorusuna, Türk Telekom'dan henüz bir açıklama gelmedi.

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp kullananlar dün geceden itibaren erişim sıkıntısı ve yavaşlık sorunu yaşıyor. Whatsapp yavaşlığı ve erişim ile ilgili Sosyal medya sitelerine girebilen kişiler arasında en çok konuşulanlar arasına giren “Whatsapp neden çalışmıyor” sorusuna, Türk Telekom’dan  henüz bir açıklama gelmedi.

Whatsapp kullananlar dün gece saatlerinden bu yana uygulamayı kullanamadı, Whatsapp uygulamasının açıldığını ancak mesaj gönderemediğini belirten kullanıcılar. Aralıklarla Whatsapp’dan gönderilen mesajları geç olarak alıyoruz dedi. Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya sitelerinde de yavaşlama ve girememe durumu söz konusuyken, dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’ta gönderim yapılamamasının Türkiye tabanlı mı yoksa dünya genelinde mi olduğu belli değil.

 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan açıklama

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan bir yetkili Habertürk’e açıklamalarda bulundu. Açıklamaya göre, erişim yasağının bulunmadığı, Türkiye genelinde “internet” üzerinde bir sorun yaşandığını, sorunun en kısa zamanda çözüleceğini açıkladı.

Facebook ve Twitter’a nasıl girilir?


> Yeni Meram >Teknoloji > Whatsapp neden çalışmıyor? – 4 Kasım Whatsapp sorunu!
HABER YORUMLARI