Torku Jelifest

Ucuz temizlik ürünleri de satılacak!

  • Giriş Tarihi: 11.02.2019 13:40
  • Güncelleme Tarihi: 15:38
Ucuz temizlik ürünleri de satılacak!

Keçiören'de toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Türkiye'de bir oyun oynanmaya başladı. Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi. Hemen tanzim satışları kurduk. Şimdi temizlik ürünlerini de satacağız.'' dedi.

Mutlu Akü

“Sizlerle çok samimi bir komşuluk süreci yaşadık. Bugün de açılış vesilesiyle sizlerle dertleşmeye geldi. Öncelikle açılışını yaptığımız eserlerin sizlere hayırlı olmasını diliyoruz.

Son günlerde Türkiye’de bir oyun oynanmaya başlandı. Patlıcan, domates, salatalık… Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar’da Tendürek’te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. Gıda ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz.”

MEYVE-SEBZE FİYATLARINDAKİ TERÖRE DUR DİYORUZ

Son günlerde malum Türkiye’de bir oyun oynanmaya başladı. Patlican, domates patates…Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi. Bu teröre karşı nasıl Gabar’da, Cüdi’de inlerine girdiysek şimdi gıda terörü estirenlerin de inlerine giriyoruz.

Terör estirenlere karşı tedbirimizi aldık. Semt pazarları, tanzim satış nuktaları kurarak bugün itibarıyla ucuz ürünü satmaya başladık. Ankara’da bu çalışmalar başladı. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette.

 > Yeni Meram >Ekonomi > Ucuz temizlik ürünleri de satılacak!
HABER YORUMLARI