Torku Jelifest

Tümosan Konya Tarım Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıtacak

  • Giriş Tarihi: 22.03.2016 12:34
  • Güncelleme Tarihi: 12:34
Tümosan Konya Tarım Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıtacak

TÜMOSAN Genel Müdür Yardımcısı Serhun Olgun, yeni modelleri Konya Tarım Fuarı'nda çiftçilerin beğenisine sunacaklarını söyledi.

Mutlu Akü

TÜMOSAN, Konya 14. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda, yeni ekipman ve traktörlerini tanıtacak.

Türkiye’nin en büyük tarım fuarlarından birinin Konya’da açılacağını belirten Olgun, “Çiftçilerimizin uzun zamandır beklediği 7 bin 100 ve 8 bin 100 modellerini yenilenen kaporta dizaynı ile birlikte ilk kez sergileyeceğiz. Sap parçalama makinesi, ekim makinesi, dik rotovatör, yatay rotovatör, hidrolik kaydırmalı rotovatör ve yem karma makinesi olmak üzere 6 farklı yeni ürünü piyasaya sunduk” dedi.

Olgun, ürün çeşitlendirme stratejisi kapsamında traktörlerin tüm ekipmanlarının TÜMOSAN garantisi altında olacağını da dile getirerek şunları söyledi:

“TÜMOSAN olarak istifleme makineleri sektörüne forklift üretimi ile girdik. Forkliftleri bizim için çok önemli olan Konya Tarım Fuarı’nda sergileyeceğiz. Avrupa’da ciddi bir ihracatçı marka haline gelmeyi amaçlıyoruz. TÜMOSAN olarak Türkiye çapında 100 bayi, 400 servis ve 50 yedek parça bayimizle çiftçilerimizin markamıza gösterdiği güvene layık olmaya çalışıyoruz.”> Yeni Meram >Konya > Tümosan Konya Tarım Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıtacak
HABER YORUMLARI