Torku Jelifest

Tudor’u geçemedik!

  • Giriş Tarihi: 5.11.2016 12:36
  • Güncelleme Tarihi: 12:36
Tudor’u geçemedik!

Konyaspor’un kaptanı Ali Çamdalı hakemi eleştirerek, “Burada geçen sene yine kötü bir hakem yönetimi yaşanmıştı. Bir nevi 'İkinci İvan Bebek' vakası diyebiliriz” diye konuştu

Mutlu Akü

ATİKER Konyaspor’un takım kaptanı Ali Çamdalı, kazanmayı çok istedikleri Braga maçında hakem Alexandru Tudor’u geçemediklerini, hakemin verdiği ve vermediği kararlarla maçın sonucunu belirlediğini söyledi. Gruptaki iddialarını sürdürmek adına çıktıkları Braga maçında oyuna iyi başladıklarını ifade eden takım kaptanı Ali Çamdalı şöyle konuştu. “Belki oyundan önce maçın hakemi hakkında bir şeyler söylemek gerekiyor. Rakibe gösterdiği kırmızı karttan sonra oyunun kontrolünü tamamen kaybetti. Amir’in ilk yarının sonlarında, Rangelov’un ise ikinci yarının başında düşürüldüğü pozisyonlar yüzde yüz penaltı”.

“HERKES gördü ama hakem çalmadı. İlk yarının sonundaki geri pas pozisyonundaki kararıyla birlikte golün gelmesi her şeyi değiştirdi. Bana göre hakemin en doğru kararı Skubic’e gösterdiği kırmızı karttı diyebilirim. Onun dışında sürekli olarak hatalı kararlar, verilen verilmeyen pozisyonlar. Tabi ki bu durum maçın sonucunu direkt olarak etkiledi. Bakıldığında iyi mücadele ettik. Ama işte hakemi geçemedik. Burada geçen senede yine kötü bir hakem yönetimi yaşanmıştı. Bir nevi ‘İkinci İvan Bebek’ vakası diyebiliriz. Hakem maçın nasıl bir taraftan alınıp diğer tarafa verilebileceğini en iyi şekilde gösterdi. Mücadelemizin karşılığını alamadık. Kazanmak istiyorduk. Ama olmadı. Üzgünüz.> Yeni Meram >Spor > Tudor’u geçemedik!
HABER YORUMLARI