Ruşeym Torku

TSK Kandil’i hava harekatıyla vurdu!

  • Giriş Tarihi: 13.09.2018 15:33
  • Güncelleme Tarihi: 15:37
TSK Kandil’i hava harekatıyla vurdu!

TSK'nın Kandil bölgesine düzenlenen hava harekatında, terör örgütü üyelerine ait barınak, akaryakıt ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği bildirildi.

Why Note!?

TSK’nın Kandil bölgesine düzenlenen hava harekatında, terör örgütü üyelerine ait barınak, akaryakıt ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği bildirildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Irak’ın kuzeyindeki Kandil bölgesine düzenlenen hava harekatında teröristlerin kullandığı barınaklar, mühimmat ve akaryakıt depoları imha edildi. Harekatın ardından hedeflerin bulunduğu alanda yangın ve patlamalar bir süre devam ederken vurulma anları anbean görüntülendi. Hava Kuvvetleri Komutanlığı savaş uçaklarınca, dün Irak’ın kuzeyindeki Kandil bölgesine hava harekatı gerçekleştirildi. Harekatta, insansız hava araçlarının (İHA) tespit ettiği sığınak, mühimmat ve akaryakıt depoları savaş uçakları tarafından tam isabetle vuruldu. Mühimmat ve akaryakıt depolarının vurulmasının ardından bölgedeki patlamalar ve yangın dakikalarca devam etti.Hedeflerin vurulma anları da anbean görüntülendi.> Yeni Meram >Güncel > TSK Kandil’i hava harekatıyla vurdu!
HABER YORUMLARI