Torku Jelifest

TEM’de büyük kaza: Onlarca araç birbirine girdi

  • Giriş Tarihi: 11.02.2015 11:03
  • Güncelleme Tarihi: 12:28
TEM’de büyük kaza: Onlarca araç birbirine girdi

TEM Otoyolu Silivri Selimpaşa mevkiinde her iki istikamette de zincirleme kaza meydana geldi. Onlarca aracın birbirine girdiği kazada yaralılar olduğu belirtildi.

Mutlu Akü

Tem Otoyolu’nda Selimpaşa-Kumburgaz arasında kar yağışı nedeniyle meydana gelen iki ayrı zincirleme kazada yaklaşık 50 araç birbirine girdi. Kazalarda ilk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybederken, çok sayıda kişi ise yaralandı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin gazetecilere yaptığı açıklamada 1 kişinin öldüğünü, 10 kişinin de yaralandığını açıkladı.

İki kaza da TEM Otoyolu Selimpaşa – Kumburgaz arasında aynı saatlerde meydana geldi. Farklı istikametlerde meydana gelen kazalarda yaklaşık 50 araç birbirine girdi. Kazalar nedeniyle TEM otoyolu bir anda savaş alanına döndü. Çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi olay yerine sevk edildi. Olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri, araçlarda mahsur kalan yaralıları kurtarmaya başladı. Kazalarda 1 vatandaşın hayatını kaybettiği öğrenilirken, çok sayıda vatandaş yaralandı.

Her iki istikamette de yaşanan zincirleme kaza nedeniyle Tem otoyolu İstanbul-Edirne arası ulaşıma kapandı. İtfaiye ekiplerinin olay yerindeki çalışmaları sürüyor.> Yeni Meram >Güncel > TEM’de büyük kaza: Onlarca araç birbirine girdi
HABER YORUMLARI