kapat
Ruşeym Torku

Telekom Çalışanları Buluştu

  • Giriş Tarihi: 19.07.2013 18:10
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Telekom Çalışanları Buluştu

Telekom Teknik Elemanları Derneği Konya Şubesi Başkanlığının Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü Sosyal tesislerinde organize ettiği iftar yemeğinde Telekom çalışanları biraya geldi.

Her yıl geleneksel olarak Telekom Teknik Elemanları Derneği Konya Şubesi tarafından organize edilen iftar yemeği bu yıl Ankara yolu üzerinde bulunan Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü sosyal tesislerinde verildi.

İftar Yemeğine Telekom Teknik Elemanları Derneği Genel Merkez Yayın İşleri Genel Sekreteri Emre Güzelcan, Türk Telekom İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman, Türk Telekom Konya İl Müdür Yardımcısı Mehmet Murat Uslular, Süleyman Dündar, Mevlana Telekom Müdürü Fatih Azizoğlu, Telekom Teknik Elemanları Derneği Konya Şube Başkanı Şaban Sarı, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda dernek üyeleri katıldı. İftar yemeğinin ardından yapılan protokol konuşmalarında ilk sözü alan dernek Konya Şube Başkanı Şaban Sarı “Yönetim kurulu olarak üyelerimizden almış olduğumuz güçle, bundan önce olduğu gibi bundan böyle de bu ve buna benzer faaliyetlerde hep birlikte dayanışma içinde olma azmindeyiz. Hedefimiz kurumuzun Konya’daki hizmetlerini en iyi şekilde yapmak ve büyümesinde katkıda bulunmak istiyoruz. Yemeğimize katılan tüm üyelerimize ve mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi

Teknik Elemanları Derneği Genel Merkez Yayın İşleri Genel Sekreteri Emre Güzelcan ise, “Kurumumuzun geleceğini ve çalışanlarımızın soysa-ekonomik durumlarını hiç aklımızdan çıkartmadık. Çalışanlarımızın iş güvencesini her zaman ön planda tuttuk. Biz, bizi bugüne getiren değerlerimizi korumaya ve yaşatmaya devam edeceğiz. Siz değerli üyelerimizin çalışmalarımızda göstermiş olduğu özveri, yardım ve destek bizim en büyük gücümüzdür” diye konuştu.

Türk Telekom İl Müdürü Tevfik Fikret Karaman da, “Türk Telekom Konya İl Müdürlüğü olarak Konya’da hizmetlerimizi en iyi şekilde yaptığımız kanısındayım. Bu hizmetlerdeki başarımız ise birlik ve beraberliğimize borçluyuz. Onun içinde tüm çalışma arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyorum” dedi. Telekom Teknik Elemanları Derneği İftar yemeği, Telekom çalışanlarının kendi aralarında yaptıkları sohbet ve görüş-alışverişleriyle sona erdi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Telekom Çalışanları Buluştu
HABER YORUMLARI