Ruşeym Torku

Tarık Taşcı’nın İlçe Ziyaretleri Sürüyor

  • Giriş Tarihi: 14.01.2014 17:32
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
Tarık Taşcı’nın İlçe Ziyaretleri Sürüyor

Adayları belli olan ilçeleri ziyaret ettiklerini belirten MHP Konya İl Başkanı Taşcı, Akören ve Güneysınır ilçelerini ziyaret etti. Akören’i önceki dönem az bir farkla kaybettiklerini belirten Taşcı, “30 Martta daha azimli ve dikkatli çalışacağız” dedi.

Why Note!?

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Konya İl Başkanı Av. Tarık Taşcı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Taşcı, beraberinde il sekreteri Semih Akgül ve başkan yardımcıları ile Akören ve Güneysınır ilçelerini ziyaret etti.

“DAHA AZİMLİ ÇALIŞACAĞIZ”

Akören İlçe Başkanı Sebahattin Ipıl, Belediye Başkan Adayı Ekrem Tulukçu ve partililer tarafından karşılanan Taşcı, adaylıkları kesinleşen ilçelere hayırlı olsun ziyaretleri yaptıklarını söyledi. Taşcı, “Akören’de de Ekrem Tulukçu başkanımızı açıkladık inşallah partimize ve ilçemize hayırlı olur. Geçen dönem partimiz bir çok ilçede olduğu gibi Akören ilçemizde de çok az bir farkla seçimi kaybetti bu da bizleri haliyle üzdü. 30 Mart tarihindeki seçimlerde daha azimli daha dikkatli çalışarak Akören belediyesini alacağımızdan şüphemiz yok. Adayımız idarecilik tecrübesi yaşamış liyakatli bir arkadaşımızdır bu yolda kendisine başarılar diliyor, önce Allah’a daha sonra sizlere emanet ediyorum” diye konuştu.

GÜNEYSINIR’DA SEÇİM

BİLGİLENDİRMESİ

Belediye Başkan Adayı Ekrem Tulukçu ise, “Derbent İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden istifa ederek bu göreve talip oldum. İnşallah önce Allah’ın daha sonra hemşerilerimin takdiri ile bu görev bana tebliğ edilir. Belediye başkanı olursam halka hizmet hakka hizmet desturu ile hareket edeceğim” dedi.

Heyet daha sonra Güneysınır ilçesine geçti. İlçe Başkanı Yüksel Koyun, Belediye Başkan Adayı Tahir Bildirici ve partililer tarafından karşılanan Taşcı, burada seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Tarık Taşcı’nın İlçe Ziyaretleri Sürüyor
HABER YORUMLARI