Torku Jelifest

Taraftarın Sevgilisi Yeniden Listede

  • Giriş Tarihi: 12.06.2013 16:59
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Taraftarın Sevgilisi Yeniden Listede

Yeşil-beyazlı yöneticiler kale için 4 isim arasında gidip geliyor. Pawelek’in yeniden listeye alındığı yeşil-beyazlılarda diğer 3 isim ise Süper Lig’den.

TORKU Konyaspor’da transfer çalışmaları sürürken, kale mevkisi için de arayışlar hızlandırıldı. Teknik Direktör Uğur Tütüneker ile görüşen ve kaleci tercihlerini belirleyen yeşil-beyazlılarda, gündemde 4 kaleci bulunuyor. Taraftarın çok sevdiği Pawelek’i yeniden gündeme alan yöneticilerin geçtiğimiz sezon Süper Lig’de mücadele veren 3 kaleciyle de ilgilendikleri öğrenildi.

SON olarak Elazığspor formasını giyen 35 yaşındaki Hırvat kaleci Vanja Ivesa, İstanbul Büyükşehir formasını giyen 30 yaşındaki Portekizli kaleci Eduardo Carvalho ve Orduspor kalecisi 30 yaşındaki Slovenyalı Saso Fornezzi Kartal’ın liste başı kaleci adayları arasında yer alıyor. Bu 4 isim arasında Pawelek’in bedelsiz alınacak olması ve taraftarın çok sevmesi Polonyalı kaleciyi öne çıkartıyor. Kaleci transferinde çok aceleci davranmayan yeşil-beyazlı yönetim önümüzdeki günlerde bu 4 isim arasından tercihini yapacak.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Taraftarın Sevgilisi Yeniden Listede
HABER YORUMLARI