Torku Jelifest

Survivor’da Semih Öztürk veya Zafer Mete’ye büyük şok!

  • Giriş Tarihi: 15.04.2016 10:03
  • Güncelleme Tarihi: 10:03
Survivor’da Semih Öztürk veya Zafer Mete’ye büyük şok!

Survivor'da büyük şok! Survivor'da Semih Öztürk veya Zafer Mete diskalifiye olabilir.

Survivor’da büyük şok! Survivor’da Semih Öztürk veya Zafer Mete diskalifiye olabilir.

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor’da ortalık toz duman karıştı. Gönüllüler adasında yaşanan olayda Semih Öztürk ve Zafer Mete birbirine girerken Semih Zafer kavgası, Acun Ilıcalı’nınkırmızı çizgilerini çiğnemiş oldu.  Şiddete varan kavga sebebiyle her iki yarışmacınında diskalifiye olma ihtimali bulunuyor. Acun Ilıcalı’nın görüntüleri seyredip ardından kararını ada konseyinde yarışmacılarla paylaşacak. Acun’un bu kararı bu akşam yayınlanacak olan bölümde toplanan olağanüstü konseye açıklaması bekleniyor

Ünlü yapımcı bu olayın sınırları zorladığını belirtirken görüntülerini net izlemediğini ve izledikten sonra net karar vereceğini vurguladı. Yarışmada diskalifiye ihtimalinin oldukça yüksek olduğu belirtiliyor.

Her şey bu akşam toplanılacak konseyde belli olacak

Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada; ”Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şu andaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil.”

survivorda-semih-ozturk-veya-zafer-mete-2> Yeni Meram >Magazin > Survivor’da Semih Öztürk veya Zafer Mete’ye büyük şok!
HABER YORUMLARI