kapat
Ruşeym Torku

Suçlular Er Yada Geç Hesap Verecekler

  • Giriş Tarihi: 7.05.2013 12:27
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Suçlular Er Yada Geç Hesap Verecekler

Konya’nın Akşehir ilçesinde geçtiğimiz günlerde polis ve savcının iş birliğiyle çözüme kavuşturulan Arif Er cinayetiyle ilgili açıklama yapan Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, her olayın er ya da geç mutlaka çözüme kavuşturulacağını ve suçluların adalet

Akşehir’de 2008 yılında ortadan kaybolan ve o günden bu yana kendisinden haber alınamayan Arif Er’in polis ve savcılığın yaptığı başarılı tahkikat sonucunda cinayete kurban gittiği ortaya çıkarılmıştı. Yürütülün titiz bir çalışma sonucu Arif Er’in cinayet zanlıları yakalanarak gözaltına alınan Arif Er’in kayın biraderleri E.G., Y.G. ve A.O.G. sorgularının ardından cinayet şüphelisi olarak yargılanmaya başladı.
Akşehir Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, polisin ve savcılığın ortaklaşa yaptığı bu başarılı çalışmalarından dolayı çalışmada görev alan herkese teşekkür ederek, “2008 yılında kaybolan Arif Er adlı kişinin olayında da olduğu gibi hiçbir vaka çözümsüz kalmayacaktır. Suç işleyenler ve suça teşvik edenler er ya da geç adalet önünde hesap verecektir. Bölgemizde çözüme kavuşmayan hiçbir olayın kalmaması amacıyla hem savcılığımız hem emniyet ve jandarma teşkilatımız titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Hatice Çiftçi olayının da çözüme kavuşması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz ” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Suçlular Er Yada Geç Hesap Verecekler
HABER YORUMLARI