kapat
Ruşeym Torku

Şifo umut verdi

  • Giriş Tarihi: 6.12.2017 10:28
  • Güncelleme Tarihi: 10:32
Şifo umut verdi

Düşme kelimesini ağzına bile almayan yeşil-beyazlıların teknik patronu Mehmet Özdilek, "Stadı 40 bin kişiyle dolduracağımızın sözünü veriyorum" dedi. Özdilek, ara transferle ilgili olarakta, gereken transferlerin yapılacağını söyledi

Düşme kelimesini ağzına bile almayan yeşil-beyazlıların teknik patronu Mehmet Özdilek, “Stadı 40 bin kişiyle dolduracağımızın sözünü veriyorum” dedi. Özdilek, ara transferle ilgili olarakta, gereken transferlerin yapılacağını söyledi

AVRUPA ve ligde üst üste alınan kötü sonuçların ardından camianın bozulan moralini teknik patron Mehmet Özdilek düzeltti. Kon TV’de katıldığı Spor Gündemi Programında yaptığı açıklamalarla taraftara umut veren Özdilek “Bu sıkıntılı süreçleri daha önce çalıştığım takımlarda yaşadım. Bunlara karşı çok hazırlıklıyım. Konya stadını 40 bin kişiyle dolduracağım bunun sözünü verebilirim. Bireysel eleştiriler yapmak yerine şu an oyuncularımıza sahip çıkalım. Buna ihtiyacımız var. Maddi anlamda bir sıkıntımız yok. Yönetimle de aramızda bir sıkıntı yok” dedi.

“KONYASPOR camiası ile ‘düşme’ kelimesinin yan yana kullanılmasını bile doğru bulmuyorum” diyen Özdilek, “Böyle bir şey söz konusu değil. Mücadelenin olduğu yerde umut vardır, umudu kaybetmeyelim. İyi oyundan asla vazgeçmeyeceğiz. İlk yarıda kalan 3 maçı da kazanmak istiyorum. Alınacak 9 puan var ve hepsine talibiz” şeklinde konuştu. Mehmet Özdilek, takımdaki gruplaşma iddiaları hakkında da konuştu. Özdilek, “Benim olduğum yerde gruplaşma olmaz. Buna asla müsaade etmem. Takımda böyle bir durum yok. Eğer böyle bir şey sezersem de kimsenin gözünün yaşına bakmam. Ben bazı oyunculara saha içi ve saha dışında sorumluluklar veririm, bu çok ayrı bir durum ama” dedi.

TARAFTARIN merakla beklediği transferler ile ilgilide konuşan Mehmet Özdilek, “Takımdaki sıkıntının neler olduğunu biliyoruz. Bunu ilk geldiğim günde söyledim. Özellikle ileri hatta problem yaşıyoruz. Uzun zamandır transferle ilgili çalışma yapıyoruz. Ara transfer döneminde camiamızın kabul edeceği ve takımdaki sıkıntıyı ortadan kaldıracak hamlelerimiz olacak. Şuan için transferi sürekli konuşmanın gereği yok. Günü geldiği zaman herkes yapılacak takviyeleri görecek ve buna göre bir değerlendirme yapacaktır. Konyaspor’u daha yukarılara taşıyacak bir kadro oluşturacağız” şeklinde konuştu.

TOLGA DURMAZ> Yeni Meram >Spor > Şifo umut verdi
HABER YORUMLARI