Torku Jelifest

Seydişehir’deki sağlık yatırımları masaya yatırıldı

  • Giriş Tarihi: 9.08.2019 15:06
  • Güncelleme Tarihi: 15:06
Seydişehir’deki sağlık yatırımları masaya yatırıldı

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, başkan ve yardımcıları ile birlikte Seydişehir’deki sağlık tesislerinde incelemelerde bulundu.

Mutlu Akü

Sağlık çalışanları ile bir araya gelme ve dertlerini dinleme toplantılarının 9.’sunu Seydişehir ilçesinde gerçekleştirdiklerini söyleyen Prof. Dr. Koç, Seydişehir’de sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek, ihtiyaçları ve sorunları tespit etmek amacıyla birim birim değerlendirme toplantıları yaptıklarını söyledi. Prof. Dr. Koç, “Konya sağlığı adına hizmet sunan her birim bizler için önemlidir. Hiçbiri diğerinden daha geri değildir. Bu nedenle bütün çalışanlarımızı dinleyelim, bütün birimlerimizle bir araya gelelim ve yaşanılan aksaklıkları konuşalım istedik. Takım ruhu ile hareket etmek ve kurumsal bilinci oluşturmak adına bu toplantıları önemsiyoruz” dedi.
Seydişehir Devlet Hastanesi’nin yoğun bir şekilde hizmet verdiğini ve yatak doluluk oranlarının yüksek olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Koç, “Sayın Sağlık Bakanımızın da destek ve onayı ile 75 yataklı ek bina inşaatımız destek yatırım programına alınmış olup gerekli proje çalışmaları başlamış durumdadır. 1. Basamak sağlık hizmetleri ile ilgili Seydişehir İlçe Sağlık Müdürlüğü+1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi projemiz ile Seydişehir 2 Nolu Dr. Halil Coşar ASM + 112 ASHİ projelerimizde son aşamaya gelinmiştir” diyerek sözlerini tamamladı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Seydişehir’deki sağlık yatırımları masaya yatırıldı
HABER YORUMLARI