Ruşeym Torku

Selçuk Çıkış Arıyor

  • Giriş Tarihi: 22.01.2013 23:45
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Selçuk Çıkış Arıyor

Sarı-Mavililer kötü gidişe Tofaş karşısında son vererek, ateş çemberinden çıkmak istiyor.

Why Note!?

BEKO Basketbol Ligi’nde mücadele eden ve ikinci yarıya istediği gibi başlayamayan Torku Selçuk Üniversitesi, kötü gidişe son vermek için kenetlendi. Son olarak Aliağa Petkim karşısında aldığı yenilgiyle düşme hattından kurtulamayan sarı-mavililer, Tofaş mücadelesiyle birlikte hızla üst sıralara tırmanmak istiyor. Ligde bu hafta sonu Türkiye Kupası nedeniyle maç oynanmayacağını belirten sarı-mavili yöneticiler, “Bu arayı en iyi şekilde değerlendirerek, Tofaş maçına hazırlanacağız. Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz” dediler.

TORKU Selçuk Üniversitesi’nde, zorlu Tofaş maçının hazırlıkları devam ediyor. Bugün çift idman yapacak olan sarı-mavililer, hafta sonunu dinlenerek geçirecek. Hazırlıklar pazartesi günü yeniden başlayacak. Torku Selçuk Üniversitesi-Tofaş karşılaşması 15 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da, Kampus 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanacak. Ligde 18. hafta maç programı şöyle. 15 Şubat Cumartesi: 16.00 Aykon TED Ankara Kolejliler-Royal Halı Gaziantep Basketbol.

16.00 Torku Selçuk Üniversitesi-Tofaş, 17.30 Trabzonspor Medical Park-Mersin Büyükşehir Belediyespor, 18.00 Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes. 16 Şubat Pazar: 15.00 Uşak Sportif-Olin Edirne, 16.00 Banvit-Türk Telekom, 17.00 Galatasaray Liv Hospital-Aliağa Petkim, 17.00 Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş İntegral Forex.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Selçuk Çıkış Arıyor
HABER YORUMLARI