Torku Jelifest

Şahan’dan küçük İrem için duygusal mesaj

  • Giriş Tarihi: 16.01.2016 12:36
  • Güncelleme Tarihi: 12:36
Şahan’dan küçük İrem için duygusal mesaj

Şahan Gökbakar, Diyarbakır'daki hain saldırı sonucu 4 yaşında hayatını kaybeden İrem için duygusal bir mesaj paylaştı.

Diyarbakır‘ın Çınar İlçesi‘nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polis memuruMehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızıMevlide İrem Çiftçi herkesi yasa boğdu.

”AHH! AHH! GÜZEL İREM…”

Ünlü komedyen, Instagram hesabından Diyarbakır’da terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden 4 yaşındaki İrem için duygusal bir paylaşımda bulundu.

Gökbakar mesajında, ‘Ahhh! Ahh! Güzel İrem…. 4 yaşında… Anlamını dahi bilmediği bir şey aldı canını onun vepolis babasının.. Terör öldürdü baba kızı… Hem de uykuda iken. Masum ve savunmasız, uykusunda rüyalar görürken minik kız… Ahhh! Minik İrem.. Senin o boncuk boncuk bakan o minik gözlerin açılmıycak bir daha.. O saçlarını tepede toplayamayacak anneciğin bir daha… Daha okula bile gidemeden kopardılar seni hayattan. Aaahhh ahhhh!! Minik İrem… Sen çocuktun. Çocuk! Oyun oynamam lazımdı senin, gülücükler dağıtman etrafa, danslar etmen lazımdı, şarkılar söylemen.. Aaaahhh!!! Yazık sana…. İçim yandı… Ahhh ettim!!! Hem de çok!!! Türkiye için bu vatan için hizmet eden tüm polis ve askerimizin Allah yardımcısı olsun… Şehitlere rahmet dilerken, çocukları öldüren hain terörüne lanet ediyorum’ ifadelerini kullandı.

 

sahandan-kucuk-irem-icin-duygusal-mesaj-2> Yeni Meram >Magazin > Şahan’dan küçük İrem için duygusal mesaj
HABER YORUMLARI