Torku Jelifest

Şafak Sezer’in sağlık durumu nasıl?

  • Giriş Tarihi: 27.04.2016 19:52
  • Güncelleme Tarihi: 19:52
Şafak Sezer’in sağlık durumu nasıl?

İsmail Filiz, meslektaşı Şafak Sezer'in sağlık durumuna ilişkin, "Şafak abi hem mesleği, hem yapısı gereği duygularını çok yoğun yaşayan bir insan. Çok yakın bir arkadaşını kaybettiği için sinirleri biraz bozulmuş olabilir, aldığım bilgiye göre bugün de evine çıkıyor. Normal hayatına devam edecek" dedi.

İsmail Filiz, “Şafak Sezer sinir hastanesine yatırıldı” şeklindeki haberlerden büyük üzüntü duyduğunu belirterek, ünlü oyuncunun ailesiyle görüşüp durumu hakkında bilgi aldığını söyledi.

Sezer’in, yakın bir arkadaşının hayatını kaybetmesi üzerine moral bozukluğu yaşadığını aktaran yapımcı İsmail Filiz, “Hepimiz insanız ve duygularımız var. Sevdiğimiz insanları kaybetmenin acısı çok büyük olabiliyor bazen. Şafak abi de hem mesleği, hem yapısı gereği duygularını çok yoğun yaşayan bir insan. Çok yakın bir arkadaşını kaybettiği için sinirleri biraz bozulmuş olabilir, aldığım bilgiye göre bugün de evine çıkıyor, normal hayatına devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Medyaya yansıyan haberleri görünce şaşkınlık yaşadığını vurgulayan Filiz, haberlerin veriliş tarzını eleştirerek, “Üzgün bir insanı ‘sinirden hastanelik oldu’ şeklinde haberlerle yıpratmaya çalışmayı, üzgünlük halini bu şekilde yansıtmaya çalışmayı doğru bulmuyorum. İnsanız ve duygularımız var. Yakınlarımızı kaybettiğimiz zaman moralimizin bozuk olması gayet normal. Ailesi de bu duruma çok üzüldü. İnsanların zor zamanlarında onları yıpratmaya yönelik haberler çıkması en çok insanlık adına üzüntü verici” şeklinde konuştu.> Yeni Meram >Magazin > Şafak Sezer’in sağlık durumu nasıl?
HABER YORUMLARI