Torku Jelifest

‘Payitaht Abdülhamid’ dünyaya açılıyor

  • Giriş Tarihi: 2.03.2017 13:05
  • Güncelleme Tarihi: 13:05
‘Payitaht Abdülhamid’ dünyaya açılıyor

Başrollerinde Bülent İnal ve Özlem Conker’in yer aldığı ‘Payitaht Abdülhamid’ Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenecek MIPTV 2017’de görücüye çıkacak. Dünyanın her yanından 10 binin üzerinde katılımcısıyla yılda iki kere düzenlenen MIPTV 2017'de Bülent İnal ve Özlem Conker ile yapımcılar da bulunacak.

Başrollerinde Bülent İnal ve Özlem Conker’in yer aldığı ‘Payitaht Abdülhamid’ Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenecek MIPTV 2017’de görücüye çıkacak. Dünyanın her yanından 10 binin üzerinde katılımcısıyla yılda iki kere düzenlenen MIPTV 2017’de Bülent İnal ve Özlem Conker ile yapımcılar da bulunacak.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği ve 24 Şubat’ta ilk bölümü ile reyting sıralamasında AB’de ikinci sırayla zirveye ortak olan TRT’nin yeni çarpıcı dizi projesi “Payitaht Abdülhamid”, dünya prömiyerini, 3-6 Nisan tarihleri arasında Fransa’da düzenlenecek olan MIPTV 2017 ile yapacak. Dünyanın her yanından 10 binin üzerinde katılımcısıyla yılda 2 kere düzenlenen ve dünyanın en büyük ‘Medya Fuarı’ sıfatına sahip içerik fuarı olan MIPTV 2017’de gösterim yapacak yapımlar arasında yer alan “Payitaht Abdülhamid”, Mistco’nun dağıtımıyla, “The Last Emperor” ismiyle gösterilecek. Dünyanın dört bir yanındaki TV kanallarından teklifler almaya başlayan dizinin, hangi ülkelerde yayınlanacağı Cannes’da düzenlenecek olan MIPTV’deki Dünya Prömiyeri katılımı sonrasında belli olacak.

Payitaht Abdülhamid – İngiliz Sefire Tokat> Yeni Meram >Video > ‘Payitaht Abdülhamid’ dünyaya açılıyor
HABER YORUMLARI