Torku Jelifest

Paramparça dizisi 62. bölüm fragmanı yayınlandı – Paramparça 62. bölüm fragmanı

  • Giriş Tarihi: 12.04.2016 1:16
  • Güncelleme Tarihi: 1:16
Paramparça dizisi 62. bölüm fragmanı yayınlandı – Paramparça 62. bölüm fragmanı

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinin bu haftaki bölümünde neler yaşandı? Paramparça dizisinin 62 bölüm fragmanı ve ayrıntıları haberimizde...

Ekranların sevilerek takip edilen dizisi Paramparça, 61. bölümü ile 11 Nisan pazartesi akşamı Star Tv’de ekrana geldi. Paramparça dizisinin son bölümünde Harun, Dilara’yı ölümden kurtarmış, Dilara’da kendisi için ölümü göze alan Harun’un aşkına inanmıştı. Dilara, Harun’un yaralanmasından sonra perişan oldu.

Soluk soluğa izlenen bir bölüm ile ekrana gelen Paramparça dizisinin 61. bölümünde şok sahneler yaşandı.

HARUN HASTANEYE KALDIRILDI

Candan son gaz Harun ve Dilara’nın üzerine arabayı sürerken Harun aniden bir hamleyle Dilara’yı köşeye ittirdi. Candan Harun’a arabayla sertçe çarpttı. Harun bu olaydan sonra ağır yaralandı. Harun’un yaptığı bu hareketten sonra Dilara onu hastanede ziyaret etmeye karar verdi.

DİLARA VE HARUN KARŞI KARŞIYA

Ama hem Harun hem de Dilara arabayı kullanan kişinin Candan olduğunun farkına varmadı. Apar topar hastaneye kaldırılan Harun’a ne olacağını izleyiciler merak etmeye başladı. Harun hastaneye kaldırılınca Dilara bu olaydan kendini sorumlu tutarak onu görmek istedi. Akşam vakti yalıdan gizlice kaçan Dilara, hastaneye Harun’un yanına gitti. Ondan bazı olayları daha fazla saklamak istemeyerek Demir’in onun oğlu olduğunu söyledi. Harun duydukları karşısında şok oldu. Cihaz yaşanan olaylardan sonra büyük bir çıkmazın içine düştü.

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Dilara’nın anne olması ortalığı iyice karıştırdı. Dizide Dilara’nın doğum yapması etrafta şok etkisi yarattı. Cihan Harun’un çocuğuna babalık yapmaz istemedi. Harun ise çocuğunu görmek için Dilara’nın yanına gitti. Hazal bir mekanda kutladığı doğum günü partisinde Cansu’yu kışkırtmak için her şeyi yaptı. Annesine ait bir resmi kullanarak Cansu’yla dalga geçti. Hazal’ın yaptıklarına katlanamayan Cansu ona saldırdı. Tüm her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Rahmi Bey’in köşkünü basıp karşısına çıktı. İkili arasında büyük bir yüzleşme yaşandı. Aldığı şok bir haberle sarsılan Deniz’in dünyası karardı. Annesinin ölüm haberini alan Deniz, olanlardan Cansu’yu da sorumlu tutarak onunla bir daha görüşmek istemedi.

Paramparça 61.Bölüm İzlemek İçin Tıklayın – Paramparça 11 Nisan Pazartesi

paramparca-dizisi-62-bolum-fragmani-yayinlandi-paramparca-62-bolum-fragmani-2

Paramparça 62. bölüm fragmanı izle> Yeni Meram >Yaşam > Paramparça dizisi 62. bölüm fragmanı yayınlandı – Paramparça 62. bölüm fragmanı
HABER YORUMLARI