Torku Jelifest

Ömer Ali tamam

  • Giriş Tarihi: 21.12.2018 15:33
  • Güncelleme Tarihi: 15:41
Ömer Ali tamam

Devre arası transfer dönemi yaklaşırken, yeşil-beyazlılar ilk olarak sezon sonrası sözleşmesi sona erecek isimlerle masaya oturdu. Yapılan görüşmeler sonunda Ömer Ali ile 3 yıllık anlaşma yapıldı. Sırada Milosevic ve Skubic var

Mutlu Akü

SPOR Toto Süper Lig’de başarılı bir sezon geçiren ve tarihinin en yüksek ilk yarı puan ortalamasını yakalamak üzere olan Atiker Konyaspor’da bir yandan ilk yarının son maçı olan Akhisar maçı hazırlıkları sürerken, yönetim ise transfer için yoğun çaba gösteriyor. Akhisar maçı sonrasında Aykut Kocaman ile yapılacak görüşmenin ardından dış transferi masaya yatıracak ekibimizde, iç transfer görüşmeleri ise başladı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek futbolcularla görüşmelere başlayan yeşil-beyazlı yönetim Ömer Ali ile anlaşmaya vardı.

TEKNİK heyetin raporu doğrultusunda takımda kalması istenen oyunculardan olan Ömer Ali Şahiner ile yapılan görüşme sonrasında 3 yıllık sözleşme imzalanması kararlaştırıldı. Ömer Ali’nin dışında sözleşmesi sezon sonunda bitecek Skubic ve Milosevic ile de görüşmelerin başladığı ve bu oyuncularında yeni sözleşmeye imza atacakları öğrenildi. Atiker Konyaspor İkinci Başkanı Selçuk Aksoy, ara transfer döneminde önceliklerinin iç transfer olduğunu belirterek, “İç transferi çözdükten sonra dış transfer ile görüşmelere başlayacağız. Bu konuda hocamızın vereceği raporu bekliyoruz” dedi.

TOLGA DURMAZ> Yeni Meram >Spor > Ömer Ali tamam
HABER YORUMLARI