YAZARLAR

Çok gururlandılar,

Hoşlarına gitti,

Ağızları kulaklarında görsel ve yazılı basının karşısına geçtiler poz poz resimler verdiler.

Haklıydılar; yetmiş milyonun içinde akıllarıyla bin yaşayacak altmış üç kişiydiler!

Ama usta çok akıllıydı.

Oltasına yem gerekiyordu.

Avlanacakların nabzını tutacak, karşı çıkışlarda hedef olacak, hakarete uğrayacak, tepkileri göğüsleyecek, yem gerekiyordu.

Balıkçı parmağını uzatmaz, elini suya sokmaz, oltasına takar yemi balık oltadaki yemi tırtıklar, tırtıklar ve eğer güçlü ise oltaya takılmadan kaçar, olanlarda yeme olur, yenir yok olur.

Usta onları attı halkın önüne, istemedikleri kadar hakaret, tepki, aşağılayıcı sözlerle karşılaştılar.

Hülya Koçyiğit ‘in, Kadir efendinin, Orhan Bey ‘ in yerinde olmak istemezdim!

Bütün sevgileri, bütün saygıları kaybettiler.

Türk Milleti bu ihaneti asla unutmayacak ve onları yıllarca alkışlayıp, filmlerini izleyip, kasetlerini alıp, şarkılarını söyleyip, ödüllendirip, para pul sahibi yapıp, rahat bir yaşam verdiği bu insanların ihanetini asla unutmayacak!

Yılmaz Erdoğan ‘a, Lale Mansur ‘a, Baskın Oran gibi Türk Milleti ‘ne düşmanlıklarını hiç saklamayan, profesörlüklerini bile düşman oldukları Türkiye Cumhuriyeti ‘nin üniversitelerinden alan, PKK dostu olduklarını saklamaya gerek duymayanlara hiç sözüm yok! Zaten aktivist bir örgüte laf söylemek artık kimin haddine!

Bu oltadaki yemlerin tamamına yakını Ermenilerden özür dileyenler.

o bildiriye imza atma hainliğinde bulunanlar.

Türk milleti ermeni katliamı yapmadı.

Osmanlı devleti; köyleri basıp, kadın, çocuk yaşlı, sakat demeden öldüren ermeni çetelerinden çok çekti. Şimdi ABD ‘nin desteklediği katiller sürüsü ve onun çete başı Apo gibi hainlerle ve o hain ve katil ermeni çetelerini destekleyen İngiltere, Fransa, İtalya gibi sömürücü devletlere güvenip, Türk köylerine baskınlar yapanlarla başı hep dertteydi.

Çareyi zorunlu göçte buldu ve onlardan kurtulmanın yoluna gitti.

Öldürülen Türk milleti ‘ne acımayanlar utanmadan Ermenilerden özür dilediler.

Şimdi sözde katiller sürüsüne ‘göçsünler bırakın. Çocuklara dokunmayın!

katil Apo özgür olsun’ diye yollara düştüler.

Dağlardan inerken ayakları kayıp, düşerlerse, yolluk koymayı unutursa hükümet; açlıktan kırılırlarsa Ermeniler, den özür dileyenler bu sefer de hiç şaşmayın PKK adına Apo ‘dan dan özür dileme bildirisi yayınlarlar.

İşte oltadaki bu yemleri unutmayın!

Ermenilerden özür dileyen bu Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarını unutmayın!

bu oltadaki yemler, çok değil kısa bir süre sonra anayasamızın ‘değiştirilmesi teklif dahi edilemeyen ‘ maddeleri için de yollara düşerler. Uyanın artık!

Akil olmayın ama akıllı olun.

> Yeni Meram >Yazarlar > OLTADAKİ YEMLER
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.