Ruşeym Torku

MHP’den Namal’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.04.2013 17:40
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
MHP’den Namal’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Av. Tarık Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri, Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Konya İl başkanlığı görevine atanan ve çalışmaları sürdüren Av. Tarık Taşcı, İl Başkanı Vekili Hasan Özdemir, yönetim kurulu üyeleri Av. Semih Akgül, Av. İsmail Yıldız ve Av. Murat Çiçek’ten oluşan heyet, Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’a ziyaret ettiler.

MHP İl Başkanı Av. Tarık Taşcı, “Görevi geldiğimiz günden itibaren Konya’da sıkı bir çalışma içerisine girdik. Şimdi ise başta Valimiz olmak üzere ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Biz MHP Konya İl Teşkilatı olarak, Konya Emniyetiyle birlik ve beraberlik içinde olacağız” dedi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ise, “Sivil toplum kuruluşlarının başında partiler gelmektedir. Bizlerde Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte elele vererek bu şehrin huzuru için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > MHP’den Namal’a Ziyaret
HABER YORUMLARI