YAZARLAR

MEDAŞ çalışıyor - Abdullah Leblebici - Yeni Meram Gazetesi

MEDAŞ’ın  Seydişehir’deki yatırımlarını, hizmet ve vatandaş ilişkilerini uzun süredir takip ediyorum.

Taleplerin, isteklerin, şikayetlerin kurum tarafından nasıl değerlendirildiğini, sorunların ne kadar sürede çözüldüğünü, personelin vatandaşa bakış açısını, yatırımlar yapılırken halkın güvenliğinin ve memnuniyetinin ne derecede göz önüne alındığını, hizmetlerde samimiyete ve güleryüzlülüğe ne kadar dikkat edildiğini vatandaşlardan dinliyorum.

Seydişehir MEDAŞ’ın hizmetlerinden ve yatırımlarından Kamu kurumları ve vatandaşların oldukça memnun olduğunu gözlemliyorum.

BELEDİYE VE MEDAŞ

Gerek ilçe merkezinde ve gerekse mahallelerde MEDAŞ ile Belediye koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Bu durum da beraberinde görsel güzelliği olan hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Özellikle ilçe merkezinde enerji nakil hatlarından tutun, aydınlatma hizmetlerine kadar birçok büyükşehir de dahi bulunmayan yatırımlar Seydişehir’ e kazandırılıyor.

Enerji nakil hatlarının yeraltına alınmasında ve ana caddelerdeki aydınlatma çalışmalarında hizmette kalitenin yanısıra göze hitap eden güzellikler ön plana çıkartılıyor.

Bu güzel hizmetlerin verilmesi Belediye ile MEDAŞ’ın işbirliği içinde çalışması sayesinde gerçekleşiyor.

Bu günlerde Seydişehir’ in ana caddelerinde Belediye ve MEDAŞ’ın yoğun çalışmaları var. Çalışmalar tamamlandığında caddeler yaşanabilir bir kentin özelliklerini barındıran güzel bir görünüme kavuşacak.

BELEDİYEYE BİR UYARI

MEDAŞ’ın çalışmalarında hizmette kalite ve görsel güzelliğe önem verdiğini söylemiştim.

Burada Belediye ye de bir uyarı yapmak istiyorum, Belediyenin karşısındaki saat kulesi merkezde olması sebebi ile oldukça önem arzediyor.

MEDAŞ bu bölgeye yeterince önem vererek kavşağın bağlantı yollarına 10 adet aydınlatma direği dikiyor, aydınlatma kenarlardan merkeze olacağı için ortaya güzel bir görünüm çıkacak,

Ancak saat kulesinin bulunduğu kavşak zemini beton ile kaplı olduğu için bu güzellik yeterince yansıtılamayacak.

Belediye yetkililerinden talebim, saat kulesinin bulunduğu zemini yeşillendirmesi.

Böylece 10 adet aydınlatma direğinin ışıklarını vereceği yeşil bir zemin çok güzel bir görüntü sergileyecektir.

Ortaya çıkan güzel eserler de Seydişehir’ in marka değerini artıracaktır.

Bu arada gerekli ayarların yapılarak saatin doğru çalışması da sağlanmalı.

MEDAŞ’ın Seydişehir ilçe merkezi ve Mahallelerinde ki hizmetlerinden son derece memnuniyet duyduğumu bir defa daha ifade etmek istiyorum.

Bu güzel hizmetlerin verilmesinde MEDAŞ Genel Müdürlüğünün ve MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş’ın katkılarının, hizmetlerin gerçekleşmesinde de Seydişehir MEDAŞ işletmesinin gayretlerinin yoğun olduğunu biliyorum.

Bizlere kaliteli hizmet verdikleri için Genel Müdür Erol Uçmazbaş’a ve Seydişehir MEDAŞ yetkililerine teşekkür ediyorum.

Belediye yetkililerinden de saat kulesinin bulunduğu yerin yeşillendirmesini talep ediyorum.

> Yeni Meram >Yazarlar > MEDAŞ çalışıyor
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.