kapat
Ruşeym Torku

KSO’da Seçimler Tamamlandı

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 9:01
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
KSO’da Seçimler Tamamlandı

25 Mayıs Cumartesi günü yapılan Konya Sanayi Odası Meslek Komitesi ve meclis üyeleri seçimlerinin ardından, KSO’da Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeliği, Meclis Başkanı, Meclis Başkanlık Divanı, TOBB Genel Kurulu Üyeliği seçimleri de tamamlandı.

Seçimlerin ardından KSO Başkanlığı görevini Tahir Büyükhelvacıgil’den devralan KSO’nun yeni Başkanı Memiş Kütükcü, Tahir Büyükhelvacıgil ve ekibine Konya sanayisine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Konuşmasında hedeflerinin daha müreffeh, kalkınan ve sürekli büyüyen bir Konya inşa etmek olduğunu bildiren Kütükcü, “Konya Sanayi Odamızda, geçmiş dönemlerde olduğu gibi, bu dönem de, yine ayakta alkışlanacak bir tablo oluşmuş ve odamız aramıza yeni katılan arkadaşlarla daha da güçlenmiştir. Bu dönemde meclis üyelerimizin değişim oranı yüzde 56, yaş ortalaması ise 46 olarak gerçekleşmiştir. Görev alan tüm kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Büyük bir olgunlukla, birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanan seçimlerimizin, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, Allah’tan başarı niyaz ediyorum. Ayrıca şahsıma, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini emanet eden, tüm üyelerimize de buradan şükranlarımı sunuyorum” dedi.

KSO Meclis Başkanlığı görevine Tahir Şahin geçirilirken, Yönetim Kurulu Üyeleri ise Memiş Kütükcü , Mustafa Veli Tekelioğlu, Ömer Şen, Hüsamettin Sönmez, Kemal Korkmaz, Ömer Saylık, Mehmet Ali Acar, İbrahim Bozkurt Çağlayan, Mehmet Serin, Hüseyin Keleş ve Mustafa Lamcı’dan oluştu. Meclis Başkan Yardımcıları ise Kadir Büyükkara ve Sevda Kayhan Yılmaz oldu.

TOBB Genel Kurul Üyeliklerine de Memiş Kütükcü, Tahir Büyükhelvacıgil, Tahir Şahin, Mehmet Ali Korkmaz, Mustafa Veli Tekelioğlu, Ömer Saylık ve Levent Çalık getirildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > KSO’da Seçimler Tamamlandı
HABER YORUMLARI