Torku Jelifest

Konyaspor yönetiminden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay’a ziyaret

  • Giriş Tarihi: 10.06.2019 12:57
  • Güncelleme Tarihi: 13:00
Konyaspor yönetiminden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay’a ziyaret

Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk ve İkinci Başkan Selçuk Aksoy Olağanüstü Genel Kurul öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.

Mutlu Akü

12 Haziran 2019 tarihinde tüzük değişikliği nedeniyle yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Başkan Hilmi Kulluk ve İkinci Başkan Selçuk Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı Konyaspor’da göreve başladıkları andan bugüne yapılan bütün icraatlarla ilgili kapsamlı bir şekilde bilgilendirdi.

Kulluk ayrıca, önümüzdeki süreçle hayata geçirilmesi düşünülen proje ve hedeflerle ilgili Konyaspor Kulübü Yönetiminin düşüncelerini Büyükşehir Belediye Başkanı U.İbrahim Altay ile paylaştı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, kulübün şeffaf bir şekilde yönetilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Ziyaretin sonunda Başkan Kulluk, Büyükşehir Belediye Başkanı Altay’a üzerinde isminin yer aldığı 42 numaralı forma ile çift başlı kartal heykelinin kişiye özel minyatürünü hediye etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Konyaspor yönetiminden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay’a ziyaret
HABER YORUMLARI