Torku Jelifest

Konya’da su kesintisi

  • Giriş Tarihi: 9.04.2015 12:41
  • Güncelleme Tarihi: 12:41
Konya’da su kesintisi

Konya’da yapılacak çalışmalar nedeniyle su kesintisi yaşanacak. Dün akşamdan itibaren başlayan Konya’da su kesintisi bugün akşama kadar sürecek. Peki Konya’da su kesintisi hangi bölgelerde yaşanacak?

Mutlu Akü

Konya’da su kesintisi yaşanacak. Yapılan açıklamayla birlikte su kesintileri bu akşama kadar devam edecek. Peki KOSKİ tarafından yapılan açıklamaya göre Konya’da hangi bölgelerde su kesintisi yaşanacak?
KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama:
Meram ilçesi Çeçenistan Caddesi Hemzemin Geçidi’ndeki hızlı tren ve alt geçit çalışmaları nedeniyle su şebekemizde deplase çalışması yapılacaktır. Çalışma yapılacak çelik boru hattımıza P3 Hasanköy Pompa İstasyonumuzdan 08 Nisan 2015 Çarşamba gecesi saat 24.00’ten itibaren 9 Nisan 2015 Perşembe akşamı saat 18.00’e kadar su verilmeyecektir.
Söz konusu tarihler arasında pompa istasyonumuzun besleme bölgesi olan Meram ilçemizin Anıt, Zafer ve Alâeddin bölgeleri başta olmak üzere ilçemizin büyük bölümü, Karatay ilçemizin Fevzi Çakmak Mahallesi ve sanayiler başta olmak üzere ilçemizin büyük bir bölümü ve Selçuklu İlçemizin Nalçacı, Mehmet Akif, Fatih Işıklar, Aydınlık Evler, Bedir mahalleleri civarlarında basınç düşüklüğü yaşanabilir ve kısa süreli su hizmetinde aksaklıklar oluşabilir.
Su hizmetinde meydana gelebilecek aksaklıklardan dolayı, bu bölgelerde ikamet eden abonelerimizin mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle duyurulur.

KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ> Yeni Meram >Konya > Konya’da su kesintisi
HABER YORUMLARI