kapat
Ruşeym Torku

Konya Minibüsçüler Odası Standına Yoğun İlgi

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 14:39
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Konya Minibüsçüler Odası Standına Yoğun İlgi

Ankara’da düzenlenen Konya Tanıtım Günleri’nde Konya Minibüsçüler Odası tarafından açılan stand yoğun ilgi gördü.

Dünya Kenti Konya Tanıtım Günleri, Ankara’da düzenlendi. Tanıtım Günleri’nde Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Odası da bir stand açtı. Standı ziyaret eden Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na bir çini tabak ve bardak hediye edildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Konya Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu, Mustafa Akış, Kerim Özkul, Harun Tüfekçi, Cem Zorlu, Mustafa Kalaycı, Faruk Bal, İlhan Yerlikaya, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ankara Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiner, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Konya Ticares Borsası Başkanı M. Uğur Kaleli, Konya Esnaf ve Sanatkar Odalar Birliği Başkanı Bekir Duvarcı, Konya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, Eski milletvekillerden Sami Güçlü, ile çok sayıda ziyaretli Minibüsçüler Odası standını ziyaret etti.

Mibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabakacak, gelen konuklarla tek tek ilgilenerek Konya Minibüsçüler Odası tarafından hazırlanan çini tabak ve bardakları konuklarına hediye etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Konya Minibüsçüler Odası Standına Yoğun İlgi
HABER YORUMLARI