Torku Jelifest

Konya Karapınar TOKİ kura sonuçları

  • Giriş Tarihi: 25.11.2020 13:48
  • Güncelleme Tarihi: 13:48
Konya Karapınar TOKİ kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi kapsamında Konya İli, Karapınar İlçesi’nde hayata geçirilen Konya Karapınar Toki Konutları projesinde kura çekilişi yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi kapsamında Konya’nın, Karapınar İlçesi’nde hayata geçirilen Konya Karapınar TOKİ Konutları projesinde kura çekilişi yapıldı. Kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Konya Karapınar TOKİ kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Konya İli, Karapınar İlçesi’nde inşa edilen Konya Karapınar TOKİ Evleri projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 25 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 10:00’da başladı. Hayata geçirilen projede yer alan dört farklı adadaki 3+1 tip daireler için yapıldı. Projede yer alan 3+1 tip daireler 118.84 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Birinci adada yer alan 118.84 metrekare 3+1 tip dairelere 3 adet başvuru yapıldı. İkinci adada yer alan 118.84 metrekare 3+1 tip dairelere 5 adet başvuru yapıldı. Üçüncü adada yer alan 80 adet 118.84 metrekare 3+1 tip dairelere 1 adet başvuru yapıldı. Dördüncü adada yer alan 15 adet 118.84 metrekare 3+1 tip dairelere ise 1 adet başvuru yapıldı.

Kura çekilişi nerede yayınlanıyor
Konya Karapınar TOKİ Konutları projesinde kura çekilişi 06 Kasım 2020 Cuma günü saat 11:00’da başladı. Proje Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Kura çekilişi Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Konya Karapınar TOKİ kura sonuçları

Konya Karapınar 603 konut Ada 1, 3+1 konut kurası isim listesi

Mustafa Sezer

Musa Ceyhan

Muammer Sezer

Konya Karapınar Ada 2, 3+1 konut kurası isim listesi

Ali İhsan Karagöz

Kamile Sezer

Fikret Yarımoğlu

Mehmet Karagöz

Arife Sarnıç

Konya Karapınar Ada 3, 3+1 konut kurası isim listesi

Hediye Güner C-8 Blok 3. kat 15 nolu daire

Konya Karapınar Ada 4, 3+1 konut kurası isim listesi

Adem Köksal D-2 Blok 1. kat 5 nolu daire

 > Yeni Meram >Güncel > Konya Karapınar TOKİ kura sonuçları
HABER YORUMLARI