Torku Jelifest

Konya Emniyeti’nde Terfi Heyecanı

  • Giriş Tarihi: 24.08.2015 17:49
  • Güncelleme Tarihi: 17:54
Konya Emniyeti’nde Terfi Heyecanı

Konya İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan 20 personel bulundukları rütbeden bir üst rütbeye terfi etti.

Mutlu Akü

Konya Emniyet Müdürlüğü’nde 20 personel terfi heyecanı yaşadı. 14 Ağustos 2015 tarihli yayınlanan Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu ve Merkez Değerlendirme Kurulu kararlarına göre, Konya Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli 20 personel, bulunduğu rütbeden bir üst rütbeye terfi etme başarısı gösterdi. 4 üçüncü sınıf ve 7 dördüncü sınıf emniyet müdürü, 4 emniyet amiri, 2 başkomiser ve 3 komiser yardımcısı terfi almaya hak kazandı.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, terfi alan personelin isimleri şu şekilde oldu:
“Üçüncü sınıf emniyet müdürleri; Ömer Çam, Hasan Aldı, Osman Güncü ve Salih Baydar ikinci sınıf emniyet müdürlüğüne, dördüncü sınıf emniyet müdürleri; İrfan Ceylan, Mustafa Demirgül, Adem Nazlı, Faruk Öztürk, İlker Belen, Hakan Özer ve Turan Arığ üçüncü sınıf emniyet müdürlüğüne, emniyet amirleri; Ali Harmancı, Aysen Çelik, Mevlüt Kaynak ve Kahraman Yüce de dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne getirildi.
Öte yandan, başkomiserler Hüseyin Hafızoğlu ile Osman Şen emniyet amirliği, komiser yardımcıları; Yusuf Aydın, Uğur Koçtürk ve Rasim Akgül ise komiserlik görevlerine getirildi.”> Yeni Meram >Konya > Konya Emniyeti’nde Terfi Heyecanı
HABER YORUMLARI