Torku Jelifest

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne Yaşar Avcıoğlu, müdür olarak atandı

  • Giriş Tarihi: 27.06.2019 11:35
  • Güncelleme Tarihi: 11:35
Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne Yaşar Avcıoğlu, müdür olarak atandı

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde Müdür vekili olarak görev yapmakta olan Yaşar Avcıoğlu, asaleten müdür olarak atandı.

Mutlu Akü

Uzun bir süre ilçe hastanelerinde üst düzey yönetici olarak görev yapan ve en son Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Müdür Yardımcılığı’nın yanında Müdür vekilliği görevini görevini üstlenen Yaşar Avcıoğlu Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne Müdür olarak atandı.

Yaşar Avcıoğlu Kimdir.

1985 Konya Doğumlu olan Avcıoğlu evli iki çocuk babası. Eğitimini; Konya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi, Selçuk Üniversitesi S.H.M.Y.O. (tıbbı laboratuvar bölümü) ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde (İşletme Bölümü) mezun olan Yaşar Avcıoğlu, İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi, İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi, Konya Hadim Devlet Hastanesi, Konya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Birimi ve En son Akören İlçe Devlet Hastanesi Müdürlüğü görevlerini yaptıktan sonra 2016 yılından bu yana Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde çalışmaktaydı.

Konya Ağız ve Diş sağlığı Hastanesine asaleten Müdür olarak atanan Yaşar Avcıoğlu’na yeni görevinde başarılar diliyoruz.> Yeni Meram >Güncel > Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne Yaşar Avcıoğlu, müdür olarak atandı
HABER YORUMLARI