Torku Jelifest

Kırşehir’de intihar girişimi

  • Giriş Tarihi: 16.05.2015 10:25
  • Güncelleme Tarihi: 10:25
Kırşehir’de intihar girişimi

Kırşehir'de polise intihar edeceğini ihbar eden ve komşularını da uyandıran kişi, evinin doğalgaz vanasını açıp çakmakla ateşleyerek patlamaya neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Kervansaray Mahallesi 1992 Sokak’taki 3 katlı apartmanın orta katında oturan, işsiz ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Turhan Ö. (34), polisi arayarak intihar girişiminde bulunacağını söyledi. Bu sırada komşularına da haber vererek tahliye eden Turhan Ö, mutfaktaki doğalgaz vanasını açtı. Turhan Ö, bir süre sonra çakmağını ateşledi.

Büyük bir gürültüyle meydana gelen patlama nedeniyle evin duvarları yıkıldı. Patlama, kent merkezinden de duyuldu. Bekar olan Turhan Ö, patlamanın etkisiyle yola savruldu. Turhan Ö. ile patlama sırasında yol kenarında bekleyen komşularından Songül ve Davut D. yaralandı.

Yaralılar ambulanslarla Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Vücudunun büyük kısmında yanıklar oluşan Turhan Ö, buradaki ilk müdahalenin ardından yanık ünitesi olan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

İtfaiye ekipleri evde çıkan yangını söndürdü.

Turhan Ö’nün intihar ihbarı sonrası bölgeye giden polis ekibinin evi ararken patlamanın meydana gelmesi nedeniyle olası bir tehlikeden kurtuldukları öğrenildi.> Yeni Meram >Türkiye > Kırşehir’de intihar girişimi
HABER YORUMLARI