Ruşeym Torku

Kartal Hız Kesmiyor

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 10:28
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
Kartal Hız Kesmiyor

Ligin ikinci haftasında Balıkesirspor ile karşılaşacak yeşil-beyazlılarda hazırlıklar sürüyor. Ekibimiz dün U21 takımıyla hazırlık maçında karşılaştı. Milli oyuncular hafta içi takıma katılacak.

Why Note!?

TORKU Konyaspor’da, ligin ikinci haftasında, iç sahada Balıkesirspor ile oynanacak maçın hazırlıkları devam ediyor. Ligin yeni ekibi Balıkesirspor’u 13 Eylül Cumartesi günü, muhtemelen yeni stadında konuk edecek olan yeşil-beyazlılar, taraftarlarının desteğiyle karşılaşmayı kazanarak ilk galibiyetini almayı amaçlıyor. Torku Konyaspor’da, bu maç öncesi sakat olan ve tedavileri sürdürülen Hasan Kabze ve Özgür Özkaya ile Djalma Campos dışında eksik yok.

MORAL süper. Bu futbolculardan Hasan Kabze ve Özgür takımdan ayrı çalışmalara başlarken, Djalma Campos’un ise hafta içerisinde çalışmalarda yer alabileceği öğrenildi. Her üç futbolcunun da Balıkesir mazında oynamalarının zor olduğu bildirildi. Torku Konyaspor’da, Ümit Milli takımda bulunan Ömer Ali ile birlikte Ülkelerinin Milli takımlarında yer alan Hleb, Torje, Marica ve Belec’in hafta ortasında takıma katılabilecekleri açıklandı.

DÜNÜ ise hazırlık maçı oynayarak değerlendiren ekibimiz, U21 takımıyla karşılaştı. Yapılan çalışmalarda futbolcuların performansı teknik heyeti zorlu Balıkesir maçı öncesi umutlandırıyor. Bugünü tek idmanla geçirecek olan yeşil-beyazlılarda Balıkesirspor maçının hazırlıkları Cuma günü yapılacak çalışmayla noktalanacak.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Kartal Hız Kesmiyor
HABER YORUMLARI