kapat
Ruşeym Torku

İzmir Seferi

  • Giriş Tarihi: 18.01.2013 23:43
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
İzmir Seferi

Aliağa Petkim maçının hazırlıklarını dün tamamlayan Torku Selçuk Üniversitesi bugün İzmir’e giderek kampa girecek. Tedavileri süren Troy ile Yunus Akçay’ın maç saatine kadar hazır olacakları belirtildi. Hedef galibiyet olarak belirlendi.

BEKO Basketbol Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi, 17. hafta maçında konuk olacağı Aliağa Petkim maçının hazırlıklarını tamamladı. Ligin son sıradaki iki takımını karşı karşıya getirecek maçta sarı-mavililer, hedefini galibiyet olarak belirledi. Sakatlıkları bulunan Troy Gilenwater ve Yunus Akçay’ın maça kadar hazır hale gelmesi bekleniyor. Temsilcimiz dün yaptığı idmanla hazırlıklarına nokta koyarken, temsilcimiz bugün sabah İzmir’e giderek kampa girecek. Son sırada bulunan Aliağa Petkim, Torku Selçuk Üniversitesi ile kader maçlarından birine çıkacak. Ligde sadece 2 galibiyeti bulunan İzmir ekibi galibiyetten başka bir sonuç düşünmüyor.

TORKU Selçuk Üniversitesi, Aliağa Petkim maçına iddialı hazırlanıyor. Sarı-mavililerin Basın Sözcüsü Tunahan Turhan yaptığı açıklamada, “Her zaman dile getirdiğimiz gibi biz inancımızı ve desteğimizi takımımızdan eksik etmiyoruz. Aliağa karşısına kazanmak için çıkacağız. Yaşadığımız kısa süreli sallantılı dönemi geride bırakarak kendimizi toparladık. Koç’un takım üzerindeki etkisi ortada. Sakatlıklar yaşayan oyuncularımız sağlıklarına kavuştu. Bununla beraber morallerimiz de oldukça iyi. Primlerimizi ödedik. Enerjimiz, inancımız ve potansiyelimizle ivmemizi yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.> Yeni Meram >Arşiv > İzmir Seferi
HABER YORUMLARI