Torku Jelifest

İlk GO İstasyonu Konya’da Açıldı

  • Giriş Tarihi: 18.05.2013 9:54
  • Güncelleme Tarihi: 22:57
İlk GO İstasyonu Konya’da Açıldı

Yüksek standartlarda, kaliteli, eşit ve çevreye duyarlı hizmet sunan yeni nesil ilk GO yakıt istasyonu, Konya’da açıldı. Açılış törenine protokol de yoğun ilgi gösterdi.

Mutlu Akü

TÜRKİYE enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki markası GO ilk adımını Konya’da attı. Yüksek standartlardaki, kaliteli, eşit ve çevreye duyarlı hizmetleri ile üstün nitelikli yakıt çeşitleriyle fark yaratan ve akaryakıt sektöründe yeni bir devir başlatan yeni nesil ilk GO yakıt istasyonu; Konya’da hizmete girdi. İlk GO yakıt istasyonu, Konya Karatay’da, Karakayış Caddesi üzerinde bulunan Saraçoğlu Petrol oldu. GO yakıt istasyonunun açılış törenine, İpragaz CEO’su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’la birlikte SHV Energy Başkanı Paul Zekhuis de katıldı. Törende, ilk GO Bayi İsmail Saraçoğlu, Konya Vali Yardımcısı Hasan Karakaş, Konya Ticaret Borsası Başkanı H. Uğur Kaleli’nin yanı sıra iş adamları ve sektör temsilcileri de yer aldı.

GO’NUN TEMELİNDE,

52 YILLIK TECRÜBE

Türkiye enerji sektörünün, “tek çatı altında komple çözümler sunan” yegane şirketi İpragaz’ın, “sadece iyi bildiği ve inandığı işi yapmayı” kendine felsefe edindiğini belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper, “Bugün, bu felsefesiyle bütünleşen bir işi daha hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Altını çizmem gerekir ki; ekip olarak bizlerin hayallerimizi genelden farklı olarak daha hızlı ve kalıcı şekilde hayata geçirebilmemizin temelinde 52 yıllık iş yapma biçimimiz ve yarattığımız güven yatıyor” dedi.

GO’DA, HER MÜŞTERİYE

AYNI HİZMET KALİTESİ

“Türkiye’nin en saygın akaryakıt markasını oluşturma tutkusu ile yola çıktığımız ilk günden itibaren, insana, geleceğe, araca ve kanunlara saygılı bir istasyon hayalini kurduk” diyen Şiper, “Bugün, hayalimizin ilkinin gerçekleştiği gün. İlk GO istasyonunun açılışını huzurlarınızda yaşamanın, gururunu ve mutluluğunu taşıyoruz. GO istasyonumuzla geleceğe saygı, sürdürülebilirlik felsefesi ile yapacağımız tüm operasyonlar, çevreye ve finansal sürdürülebilirliğe gösterdiğimiz duyarlılıkla yürütülecektir. GO istasyonuna gelen her tüketici, ne miktarda alım yaparsa yapsın, aynı hizmet kalitesiyle karşılanacaktır. Ne tip yakıt kullanırsa kullansın, aynı iyi muamele ve özenli yaklaşıma tanık olacaktır” şeklinde konuştu.

GO’nun bayilerine, pazar koşulları dahilinde, her iki tarafın da hakça kazanacağı adil bir ticari yaklaşım göstereceğini de belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper, “GO, akaryakıt dağıtım pazarında BADO modeli ile büyüyecek. Kısa ve öz; markanın yaratım sürecinin başlangıcı olan yeşil ışığımız, bizimle olma kararını vermiş olan bayilerimiz için her daim yanıyor olacak. İlk GO yakıt istasyonunun, tüm Konyalılara ve sektöre hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

3 kıtada, 27 ülkede, 36 şirket ve 13.500 çalışan ile 30 milyon müşterisine enerji çözümleri sunan dünya devi SHV Energy’nin Başkanı Paul Zekhuis ise, “Hepimiz için bir hayal olan bu projenin hayata geçmesinde emeği olan herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

BAYİLERE BENZERSİZ

AVANTAJLAR SUNUYOR

İlk GO yakıt istasyonu bayisi Saraçoğlu Petrol’ün sahibi İsmail Saraçoğlu ise “Türkiye akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatacak olan GO’nun ilk bayisi olmaktan ve İpragaz’ın bu önemli ilk adımına evsahipliği yapmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. GO, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, çevre duyarlılığı ile akaryakıt sektöründe farklılaşacak, özgün özellikleriyle yeni bir dönem başlatacak. Bunun yanı sıra akaryakıt dağıtım sisteminde geliştirdiği BADO sistemi ile de biz bayilere benzersiz avantajlar sunuyor” dedi. Konuşmaların ardından ilk GO yakıt istasyonu, törenle hizmete açıldı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İlk GO İstasyonu Konya’da Açıldı
HABER YORUMLARI