Ruşeym Torku

İlçe Ziyaretleri Tamamlandı

  • Giriş Tarihi: 6.05.2013 16:38
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
İlçe Ziyaretleri Tamamlandı

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, 1 yılı aşkın zamandır sürdürdüğü ilçelerde bulunan fakülte ve meslek yüksekokulları ziyaretlerini tamamladı.

Selçuk Üniversitesi’ne ait 19 ilçede bulunan birimleri ziyaret ederek, her birimin akademisyen ve öğrencileri ile görüşüp, sorunlarını dinleyen Rektör Gökbel, ilçelerdeki birimleri ziyaret sırasında bir envanter çıkardıklarını, bu doğrultuda daha gelişmeleri için imkanlar ölçüsünde her türlü desteği vereceklerini söyledi. Rektör Gökbel, ilçe ziyaretleri kapsamında son olarak Güneysınır ve Silifke’ye giderek buradaki meslek yüksekokullarında incelemelerde bulundu.

Taşucu Meslek Yüksekokulu’nu ziyaretin ardından 19 ilçeyi kapsayan ve 1 yılı aşkın süredir devam eden ilçe ziyaretlerini tamamlayan Rektör Prof. Dr. Gökbel, “Gitmesek de görmesek de orası bizim olmuyor. Mutlaka gitmek, görmek ve yerinde incelemek gerekiyor. İlçe ziyaretlerini gerçekleştirmemizdeki en önemli hedefimiz ilçelerimizde bulunan öğretim elemanları ve öğrencilerimizle iç içe olarak, sorunlarını birebir dinlemek ve çözüm üretmekti. Bu hedefi önemli ölçüde gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Ayrıca gittiğimiz ilçelerde gerek kaymakamlar gerekse belediye başkanları ile de görüşerek okula katkı noktasında görüş alışverişinde bulunma imkanımız oldu” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İlçe Ziyaretleri Tamamlandı
HABER YORUMLARI