Ruşeym Torku

Hüseyin Kayahan Oda Başkalığı İçin Aday

  • Giriş Tarihi: 9.01.2014 13:18
  • Güncelleme Tarihi: 23:46
Hüseyin Kayahan Oda Başkalığı İçin Aday

Konya Şoför Nakliyeci ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu öncesi Hüseyin Kayahan, başkan adaylığını açıkladı.

Why Note!?

11 Ocak 2014 Cumartesi günü 100. Yıl Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Olağan Genel Kurulu öncesi Hüseyin Kayahan, Konya Şoför Nakliyeci ve Otomobilciler Odası Başkan adayı oldu.
21 yıldır bu camianın içerisinde olduğunu ifade eden Hüseyin Kayahan, şoför, nakliyeci ve esnafın bir ferdi olduğunu söyleyerek, “Konya’da ve Türkiye’nin her noktasında camianın en alt ve en üst noktasına kadar hemen herkes ile tanışma ve görüşme fırsatı buldum, yapılan hizmetlere şahit oldum. Bunun tecrübesi ve birikimiyle Konya’da camiamıza hizmet etmeye niyet ettim. Camiamızın sorunlarını, eksiklerini ve yapılması gerekenlerin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Allah izin verirse şoför, nakliyeci ve taksici arkadaşlarımda teveccüh gösterirlerse onlarla birlikte gerekli bütün hizmetleri ve çalışmaları yapmak istiyorum” dedi.
Şoför, nakliyeci ve taksici arkadaşlarından destek beklediğini kaydeden Kayahan, seçimlerin Konya esnafı adına hayırlı olmasını diledi.> Yeni Meram >Arşiv > Hüseyin Kayahan Oda Başkalığı İçin Aday
HABER YORUMLARI