Ruşeym Torku

Her şey farklı olacak

  • Giriş Tarihi: 3.01.2013 9:25
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Her şey farklı olacak

Torku Konyaspor’un başarılı orta saha oyuncusu Şenol Akın, ligi ikinci yarısında bambaşka bir takım olacaklarını ve sezon sonunda Süper Lig’e yükseleceklerine inandığını söyledi.

TORKU Konyaspor’un tecrübeli futbolcusu Şenol Akın, ikinci yarı için iddialı konuştu. Lige kötü başladıklarını ve ilk devreyi son haftalarda alınan sonuçlar ve yaşanan toparlanmaya rağmen zirvenin 9 puan gerisinde tamamlandığını belirten Şenol, iyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezonun ikinci devresinde hedefe ulaşma adına tüm mücadelesini sahaya yansıtan bir Torku Konyaspor izlettireceklerini ve bunun sonucunda da Süper Lig’e yükselmeyi arzuladıklarını söyledi.

SÜPER Lig hedefiyle başladıkları sezonun ilk 2 haftasında beklenmedik iki yenilgi aldıklarını söyleyen Şenol Akın, açıklamasını şöyle sürdürdü. “Bizim adımıza istemediğimiz bir başlangıçtı. Sonrasında toparlandık ve 15 maçta sadece 3 yenilgi aldık. Ama bu dönemde hesapta olmayan beraberlikler ve sahamızda uzun süre maç kazanamayarak fazlasıyla puan kaybı yaşadık. Biz bu sonuçları ve bulunduğu yeri hak etmeyen daha da iyi yerlerde olması gereken bir takımız.”

“Ama futbolun içerisinde bunlar olabiliyor. Bizim adımıza sevindirici nokta Uğur hocanın gelmesiyle birlikte son maçlarımızda oyun, performans ve mücadele anlamında yakaladığımız çıkışla birlikte ligin zirvesindeki takımla aramızdaki puan farkının 14’lerden 9’a inmesi. Şimdi önümüzde 15 günlük bir kamp dönemi var. Devre arası kampını gerek yapacağımız çalışmalar, gerekse mental anlamda en iyi şekilde değerlendirerek sezonun ikinci yarısına en hazır ve en iyi şekilde girmek istiyoruz.”

“ARAMIZA yeni katılacak arkadaşlarımızla birlikte bizi bekleyen zorlu ikinci devrede tek düşüncemiz Torku Konyaspor’u hak ettiği Süper Lig’e taşımak olacaktır. Belki kimilerine göre bu zor olabilir ama biz ilk iki takım arasına girerek bu hedefimizi gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Olmazsa tabi ki de önce ilk 6 ve ardından play-off oynayarak bu hedefimizi tutturmak istiyoruz. Kısacası tek düşüncemiz sezonun ikinci devresinde bambaşka bir Torku Konyaspor izlettirerek Süper Lig’e yükselmek.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Her şey farklı olacak
HABER YORUMLARI