Ruşeym Torku

Hedefimiz ilk 5

  • Giriş Tarihi: 24.01.2013 10:00
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Hedefimiz ilk 5

İkinci yarıda genç oyuncularla mücadele edeceklerini söyleyen Anadolu Selçukluspor’un teknik patronu Turan, ‘Gençlerimizin gözlerindeki ışık bize umut veriyor. Takım olarak ilk 5’i kendimize hedef koyduk’ dedi.

YENİ Malatyaspor ile hafta sonunda deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını Kayacık Tesisleri’nde sürdüren Anadolu Selçukluspor’un Teknik Direktörü Zafer Turan, “Birkaç takviye ile tam olarak hazır hale geleceğiz. Malatya maçını önemsiyoruz. Bu maç bizim ligin neresinde olduğumuz gösterecek” dedi. Antalya kampında yaşanan sakatlıkların can sıktığını belirten Turan, “Ancak Serbay ve Yaser hazırlar. Abdullah ile Rıdvan’ın ise bir süre daha tedavileri devam edecek. 1-2 haftaya kadar takıma katılırlar” dedi.

EKSİKLERİ giderme adına çalışmalar yaptıklarını söyleyen teknik patron Zafer Turan sözlerini şöyle tamamladı. “Sakatların geri dönmesi bize hangi noktalara transfer yapacağımız konusunda fikir verdi. Kadromuzda genç oyuncu sayısı hayli fazla. Onların gözlerindeki ışık bize daha bir güç veriyor. Lig maçlarını genç oyuncularımızla oynayacağız. Bu genç arkadaşlarımızın arasına tecrübeli birkaç futbolcu katmamız gerekli. Çünkü ligin ikinci yarısı çok çetin geçecek. Oyuncularımıza hedef olarak ilk beş içinde olmayı gösterdik. Birlikte bu kararı verdik. Ve aramızda sadece 8 puan var. Bu hafta yenersek 5 puan kalacak”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Hedefimiz ilk 5
HABER YORUMLARI