Torku Jelifest

Gümüşhane’de iki kişi siste kayboldu

  • Giriş Tarihi: 10.04.2015 23:07
  • Güncelleme Tarihi: 23:07
Gümüşhane’de iki kişi siste kayboldu

Torul ilçesinin Sarıç Dağı’nda bulunan bir GSM şirketine ait vericiyi onarmak için bölgeye giden iki görevliye yaklaşık 4 saattir ulaşılamıyor.

İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Mesut Bayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sarıç Dağı’ndaki vericinin bakımını yapmak için bölgeye giden şirket çalışanlarından İbrahim Uzun ve Selim Varlık’ın, saat 16.00 sıralarında jandarmayı arayarak yoğun sis nedeniyle kaybolduklarını ve cep telefonu şarjlarının bitmek üzere olduğu bilgisini verdiğini söyledi.

Bayrak, söz konusu kişilere ulaşmak için AFAD ve sağlık ekibinin alanda arama başlattığını belirterek, “Bu kişilerin yoğun sis nedeniyle başka bir yöne gitme ihtimallerini de göz önüne alınarak bölgede Demirkapı, Herek, Tokçam, Kirazlık, Aşağı Karadere ve Yurt köyü civarında arama çalışması devam ediyor” dedi.

Bayrak, arama çalışmalarında henüz Uzun ve Varlık’a ulaşılamadığını ifade ederek, başka bir ekibi de hazır beklettiklerini kaydetti.> Yeni Meram >Türkiye > Gümüşhane’de iki kişi siste kayboldu
HABER YORUMLARI