YAZARLAR

“İHANET iyi başlar, ama sonunda kendine ihanet eder.”

***

NOT: Konyaspor adına yapılan açıklamalarda ben sadece sayın As Başkan Mehmet Uvat’a güveniyorum. Geçenlerde önemli müjdeler vermişti ve hepsi de gerçekleşti.

***

ALAY KONUSU MU OLDUK?

Hangisi daha doğru bilmiyorum.

“Düşenin dostu olmaz” ya da “düşene bir tekme de sen vur” demişler eskiler.

Konyaspor’a FIFA tarafından verilen ceza nedeniyle bakın hangi illerden hangi mesajlar gelmiş? Hangi iller dost, hangileri Konyaspor’u sevmezmiş.

Mesajlardan sadece bir günlüğünü aktarırken, yorumlarını siz değerli okurlarıma bırakıyorum.

*Emrahks 41 diyor ki:

“Bu cezayı yaşamış olan bir kulübün taraftarı olarak üzüldüm. Cezanın değişme ihtimali yok. Konyasporlular boşuna kendini kandırmasın.”

*Bestkonya diyor ki:

“Bahattin Karapınar çıkıyor, ‘benden başka kulübü sahiplenen yok’ diyor. Seni ve öncekileri de Belediye Başkanı getirmişti. Çünkü kendiniz borçlandırdınız. Bir de çıkmışınız, ‘benden öncekiler’ diye demogoji yapıyorsunuz. İnsan utanır. Sayın belediye başkanınız seçim beyannamesinde demişti, ‘Avrupa takımı olacağız’ diye.. Son üç yıldır partiye çöreklenmiş başkanlar ceplerinden beş kuruş harcamadılar.”

*Pascal_nouma1903 diyor ki:

“En azından elindeki oyuncuları kaçırmamalı.”

*Tek_takım_fener diyor ki:

“Konya hakediyor, çünkü Konya insanı, insanların sırtından kazanmasını çok iyi biliyor. Eee, Allah da çıkartır böyle işte. Konya’nın adı geçtiği işlerde hiç şaşırmıyorum, çünkü doğrudur.”

*Milkman1925 diyor ki:

“40 oyuncu getir, 40 tane gönder. Başkan ve hocanın sezonun başlarında demeçlerini hatırlıyorum. ‘Ucuz maliyetli oyuncuları alıyoruz, tutmazsa göndeririz’ diyorlardı. Sevmesek de koca Konya böyle bir zihniyete nasıl dayanıyor? Herhalde bunlar iyi günler!”

*Gakkoş şampiyon 23 diyor ki:

“Konya’nın elde fazla futbolcusu kalmadı. Transfer yasağı kalkmazsa Konyaspor’u Bank Asya’da zor bir sezon bekliyor demektir.”

*Meto1903bjk1 diyor ki:

“Çok geçmiş olsun Konyaspor. Umarım ceza kalkar, en azından indirime giderler.”

*Colak21 diyor ki:

“Düşmanımın başına bile böylesine kötü bir durum gelmişse üzüntü verici, geçmiş olsun.”

*Yusufum_42 diyor ki:

“Ceza yöneticilerin, pardon yöneticilerin Konya’ya hediyesi! Konyasporumuza yazık oldu. Adanalı kardeşlere sesleniyorum: Acınız hala geçmedi sanırım. Biz kimsenin lütfuyla Süper Lig’e çıkmadık, kimsenin ahıyla da Bank Asya’dan düşmeyiz. Hele sizin gibilerin ahıyla.”

*Alibilgin diyor ki:

“Bakkaldan manavdan idareci olursa böyle olur. Herkes işini yapacak. Allah yardım etsin bizim federasyon olsa idare ederdi ama FIFA’da işi zor. Sabır Konyalı kardeşler. Kartalspor.”

*Vedat Yücel diyor ki:

“Sen adamı transfer et sonrada parasını ödeme, cezayı yiyince, ‘parasını ödeyelim transfer yasağı kalksın’ de. Başkan, bu kadar zaman neden bekledin?.

*Sadece Karabükspor diyor ki:

“Ne iş yaparsan yap, yaptığın işi adam gibi yap. Sorumsuz ve amatörce takım yönetilirse olacağı bu.”

*Gakgossh23 diyor ki:

“Chelsea bile aldı transfer yapamama cezası.. Sanki dünyada ilk kez görülmüş gibi davranmayın.”

*27genclık diyor ki:

“Düşsünler.. Küme düşecekken bile stadları bomboştu.”

*Captain Tsubasa diyor ki:

“Umarım en kısa sürede işler yoluna girer, geçmiş olsun.”

*Adanasporlu01 diyor ki:

“İlahi Konya güldürdün bizi, şakacı Konya!!!”

*Büyük Altay diyor ki:

“Geçmis olsun Konya. Umarım bir an önce bu sorun çözülür. Aynı sorun bizde de var, hem de 3 yıl. Bu transfer yasağından ötürü biz düştükçe düşüyoruz.”

***

GÖRÜŞLERİN hepsine saygı duymak gerekir ve başkanlık bunu gerektir

> Yeni Meram >Yazarlar > Görüşler
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.