Torku Jelifest

Galatasaray Ryan Donk’a resmen talip

  • Giriş Tarihi: 21.12.2015 17:23
  • Güncelleme Tarihi: 17:26
Galatasaray Ryan Donk’a resmen talip

Futbolda ara transfer dönemi öncesi Galatasaray, Hollandalı oyuncu Ryan Donk için Kasımpaşa ile görüşmelerini sıklaştırdı.

Mutlu Akü

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Galatasaray’ın oyuncuları Ryan Donk’a talip olduğunu ve pazarlıkların üst seviyede yapıldığını kaydetti. Hollandalı futbolcularının Galatasaray’a olası transferi için görüşmelerin yapıldığını aktaran Öksüz, “Ryan Donk için Galatasaray ile üst düzeyde görüşmeler yapılıyor. Henüz biten bir şey yok. Hangi oyuncunu talep edilebileceği konusunda teknik heyetimiz, ne kadar bonservis talep edileceğiyle ilgili de başkanımız Turgay Ciner yetkili. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve başkanımız Turgay Ciner bu görüşmeleri yapıyorlar” diye konuştu.

‘Donk, daha büyük bir kulüpte ve daha iyi şartlarda oynamayı ister’
Öksüz, Hollandalı futbolcu Donk’un transferle ilgili düşüncesiyle ilgili olarak, “Sonuç itibarıyla Ryan Donk, daha büyük bir kulüpte ve daha iyi şartlarda oynamayı tabii ki ister. O konuda sıkıntı yok” ifadelerini kullandı.
Şu an için iki kulüp arasında bir anlaşma bulunmadığını ile getiren Öksüz, “Galatasaray bizim için dost bir kulüp ancak dostluk ayrı, kulüplerin menfaatleri ayrıdır. Galatasaray’ın bizden Ryan Donk için talebi var. Kasımpaşa da bu isteğe olumlu yaklaşıyor. Sonucu rakamsal durumlar belirler. Başkanımız ne derse de o olur” diyerek sözlerini tamamladı.> Yeni Meram >Spor > Galatasaray Ryan Donk’a resmen talip
HABER YORUMLARI