Ruşeym Torku

Futbolculara 2 gün izin

  • Giriş Tarihi: 14.01.2013 8:53
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Futbolculara 2 gün izin

Antalya kampını sonlandıran yeşil-beyazlılar Bucaspor maçı hazırlıklarına Salı günü başlayacak. Hafta şartlarının uygun olması halinde idmanlar Konya’da yapılacak.

Why Note!?

TORKU Konyaspor’da Antalya kampı sona erdi. Futbolculara Salı gününe kadar izin verildi.

Antalya Kundu’da 2 Ocak’ta toplanan ve 3 Ocak’ta ikinci yarı hazırlıklarına başlayan Kartallar önceki akşam, Antalya’da gün boyunca etkili olan sağanak yağış nedeniyle salonda çalışmak zorunda kaldı. Teknik direktör Uğur Tütüneker yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda kuvvet ve dayanıklılık çalışması yapıldı. Torku Konyaspor’da Antalya kampının son çalışması ise dün sabah gerçekleştirildi.

ÖNCEKI gün sakatlanan ve 1,5 ay sahalardan uzak kalacak Onur Uğlu dışında tüm oyuncuların katıldığı antrenman topla yapılan ısınma hareketleri ve pas çalışmasıyla başladı. Daha sonra çabukluk ve koordinasyon çalışmasıyla devam eden antrenman açma-germe hareketleriyle sona erdi. Torku Konyaspor’da 2 Ocak Çarşamba günü başlayan ve 12 gün süren Antalya devre arası kampı boyunca 17 antrenman yapan yeşil beyazlılar 3 özel karşılaşma oynadı.

PTT 1. Lig’den Adana Demirspor’a ilk maçında 1-0 kaybeden Kartallar, daha sonra oynadığı maçlarda Hollanda 2.Lig’inden Telstar ie 1-1, Helmod Sports ile 2-2 berabere kaldı. Torku Konyaspor bu maçlarda yoğun antrenmanlar nedeniyle yorgun görünmesine karşın mücadeleci futboluyla dikkat çekti ve ikinci yarı öncesi ümit verdi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Futbolculara 2 gün izin
HABER YORUMLARI